آخرین وضعیت شکایت فولاد در CAS/ فدراسیون فوتبال مهلت خواست

آخرین وضعیت شکایت فولاد در CAS/ فدراسیون فوتبال مهلت خواست

پایگاه خبری فوتبالی- دادگاه عالی ورزش قرار است در تاریخ هشتم مرداد ماه سال جاری رأی نهایی خود را برای پرونده محمد بلبلی و شکایت باشگاه فولاد اعلام کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، باشگاه فولاد خوزستان بعد از اینکه در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال بر سر پرونده محمد بلبلی از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شد، برای اعتراض به این رأی به دادگاه عالی ورزش CAS شکایت کرد. 
روند رسیدگی به این شکایت در CAS مدتی است که آغاز شده و قرار است طبق برنامه در تاریخ 30 جولای (8 مرداد ماه 1400) یعنی حدوداً 18 روز دیگر رأی نهایی این پرونده صادر شود. از همین رو دادگاه CAS از فدراسیون فوتبال به‌عنوان صادرکننده رأی محرومیت باشگاه فولاد توضیح خواسته است.

فدراسیون فوتبال نیز در آخرین مکاتبه‌ای که با دادگاه CAS داشته است، اعلام کرده این پرونده در حال بررسی توسط بخش حقوقی فدراسیون است و به زمان بیشتری برای انتقال نظرات نیاز است. همچنین فدراسیون فوتبال درخواست کرده است که مهلت پاسخگویی تمدید شود.

باشگاه فولاد خوزستان بر سر انتقال محمد بلبلی از سپیدرود به اهواز توسط کمیته تعیین وضعیت و در ادامه با تأیید کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شده که البته نیمی از محرومیتش را در نیم‌فصل گذشته سپری کرده است. 


6641

36 نظر