ستاره چلسی: در حال حاضر بهترین تیم دنیا هستیم

ستاره چلسی: در حال حاضر بهترین تیم دنیا هستیم

پایگاه خبری فوتبالی – میسون مونت، ستاره تیم چلسی که شب گذشته پاس گل تیمش را به کای هاورتز داد پس از پایان بازی از احساس فوق‌العاده‌اش گفت. او اعلام کرده چلسی در حال حاضر بهترین تیم دنیاست.

به گزارش فوتبالی، میسون مونت  پس از پایان بازی به خبرنگاران گفته: نمی‌توانم حسم را به زبان بیاورم. ممکن نیست. قبلا گفته‌ام که با چلسی در ۲ فینال بازی کردم و هر ۲ فینال را شکست خوردیم. تمام رویای من قهرمانی و برنده شدن جام با چلسی بود.  اینکه تمام مسیر را در لیگ قهرمانان بپیماییم. مقابل تیم‌های سرسختی قرار گرفتیم. در یک فینال بازی کردیم و برنده شدیم. این یک موقعیت ویژه است. در چنین زمانی ما بهترین تیم در دنیا هستیم. نمی‌توانید چنین چیزی را از ما بگیرید!

مونت که در این فصل یکی از ستاره‌های درخشان چلسی بوده درباره عملکرد چلسی و عملکرد رقیب در فینال گفته: منچسترسیتی تیمی قدرتمند بود. شما آن‌ها را در لیگ برتر دیده‌اید. بازی بسیار سختی بود. یک گل زدیم و در تمام طول بازی از آن دفاع کردیم. همه تلاش‌مان را انجام دادیم و برنده شدیم. باورنکردنی است. پدر من از جایگاه تماشاگران پایین آمد. به گریه افتاده زمانی که او را دیدم. از خانواده‌ام برای همه چیز تشکر می‌کنم.

1101

562 نظر