ماشین سازی دو - سایپا دو| ماشین همه جوره علیه سایپا/ فرود کمالوند در سایپا طلسم نبردن نارنجی پوشان را نشکست!

ماشین سازی دو - سایپا دو| ماشین همه جوره علیه سایپا/ فرود کمالوند در سایپا طلسم نبردن نارنجی پوشان را نشکست!

پایگاه خبری فوتبالی- تیم فوتبال سایپا در جریان هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران برابر ماشین سازی تبریز به تساوی رسید.

به گزارش فوتبالی، در جریان هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز میزبان سایپا بود که این دیدار در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
نارنجی پوشان با این تساوی ١٩ امتیازی شدند و همچنان در رده پانزدهم جدول باقی ماندند و ماشین سازی یازدهمین امتیاز خود را کسب کرد تا همچنان در جایگاه شانزدهم جدول جا داشته باشد.

ترکیب ماشین سازی:

محمد امین رضایی، مهدی رستمی، سیروس صادقیان، ایمان باصفا، بهمن سالاری، محمدامین اسدی، منصور باقری، حبیب گردانی، سید محمدحسینی، اتابک زارعی و محمد ابراهیمی


ترکیب سایپا:

محمدحسین اکبرمنادی، امیرحسین حسین‌زاده، حسین کامیاب، مجید علیاری، حسین ماهینی، حسین ساکی، فرزاد جعفری، ابوالفضل جلالی، مهرداد عبدی، مجتبی لطفی و محمدصادق بارانی

کارت زرد:
محمد ابراهیمی (13)
حبیب گردانی (38)
منصور باقری (40)
امیر علی صادقی (84)

اخراج:
امیرعلی صادقی (85)


شرح گل:
ماشین سازی 1 - سایپا 0 (مهدی رستمی 3): محمد ابراهیمی با پاس اسدی که کرنر را کوتاه شروع کرد، یک سانتر خطرناک را از سمت چپ روانه دروازه حریف کرد که توپ پس از برخورد به سر یکی از بازیکنان مقابل پای مهدی رستمی قرار گرفت و این بازیکن با ضربه این دقیق دروازه سایپا را باز کرد.

ماشین سازی 1 - سایپا 1 (محمد امین اسدی - گل به خودی 28): ارسال کرنر خطرناک ابوالفضل جلالی که با ارتفاع کم به مدافعان ماشین سازی برخورد کرد پس از اینکه روی خط دروازه برخوردی جزئی به حبیب گردانی در تیر اول داشت وارد دروازه ماشین سازی شد.

ماشین سازی 1- 2 سایپا (مجید علیاری 65): پاس در عمق زیبای امیرحسین حسین زاده با اشتباه رستمی به مجید علیاری رسید و این بازیکن در موقعیت تک به تک دروازه ماشین سازی را باز کرد.

ماشین سازی 2 - سایپا 2 (منصور باقری 87): منصور باقری پشت محوطه جریمه توپ را در اختیار گرفته و با یک حرکت انفجاری دو مدافع سایپا را از پیش رو برداشته و با یک شوت زیبا دروازه منادی را باز کرد.


4731

218 نظر