نیازمند به دنبال یازدهمین کلین شیت فصل

نیازمند به دنبال یازدهمین کلین شیت فصل

پایگاه خبری فوتبالی- پیام نیازمند دروازه بان آماده ی سپاهان در این روز ها حالا با آمار جالب توجهی به دنبال یازدهمین کلین فصل مقابل پرسپولیس آماده است که قطعا کار سختی پیش رو دارد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، پیام نیازمند دروازه بان ۲۶ ساله سپاهان که در جام حذفی مقابل خوشه طلایی ساوه هم موفق شد بار دیگر در‌وازه خود را بسته نگه دارد ؛ گلر اهل کرج سپاهان در هفته های اخیر نشان داده از آمادگی بالایی برخوردار و است و شاید اگر درخشش او نبود سپاهان در صدر جدول قرار نمیگرفت.

نیازمند در هشت بازی آخر سپاهان تنها دو بار مقابل ذوب آهن و آلومینیوم دروازه خود‌را باز شده دیده و در سایر بازی ها موفق به به بسته شدن دروازه خود شده ؛ دروازه بان طلایی پوشان که سومین سال حضور خود را در سپاهان میگذراند و در تمامی دیدار های ممکن برای سپاهان در این سه سال اخیر به میدان رفته چهار بازی متوالی اخیر سپاهان هم موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شده ؛ البته نیازمند تا رسیدن دوباره به رکورد لیگ برتر که با ۹۴۳ دقیقه در دستان خودش است راه زیادی دارد.

گلر ملی پوش سپاهان اما در حساس ترین بازی هفته قطعا کار سختی مقابل بازیکنان آماده و خط حمله زهردار پرسپولیس دارد و باید دید می تواند درخشش هفته های اخیر خود را مقابل پرسپولیس زهردار این روز ها ادامه دهد یا خیر؟


6641

216 نظر