سازمان لیگ به دنبال میزبانی استقلال مقابل الهلال

سازمان لیگ به دنبال میزبانی استقلال مقابل الهلال

پایگاه خبری فوتبالی- رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ ابراز امیدواری کرد تا در دور حذفی لیگ قهرمانان میزبانی به تیم های ایران برسد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه مشخص شد استقلال به عنوان یکی از نمایندگان ایران در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان باید مقابل الهلال عربستان قرار بگیرد، مسئولان باشگاه آبی پوش فوتبال ایران خواهان دریافت میزبانی شدند. در این راستا فدراسیون فوتبال هم پیگیر شده تا مانند دور قبل که میزبانی را به تیم های ایران در مرحله گروهی ندادند، اینبار نمایندگان ایرانی بتوانند از پوئن میزبانی استفاده کنند.

سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز در این باره گفته است: «شما می‌دانید در گذشته مناقشاتی که میان دو کشور ایران و عربستان بود، دو طرفه بود و هیچ کدام از تیم های ایرانی و عربستانی چند سال به کشورهای مقابل نمی‌رفتند. این اتفاق اما با دادن میزبانی به تیم های عربستان پایان یافت و وقتی تیم های ما به عربستان رفتند،‌ ما هم به لحاظ قانونی باید از امتیاز میزبانی بهره مند شویم.»

وی افزود: «هر تیمی در ایران با تیم های ما بازی کند، به مشکل خواهد خورد. از این رو تلاش می‌کنیم تا میزبانی را برای تیم های ایران بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.»


6641

589 نظر