تفاوت پاداش دلاری استقلال و الاهلی

تفاوت پاداش دلاری استقلال و الاهلی

پایگاه خبری فوتبالی- مدیران باشگاه الاهلی پس از پیروزی این تیم مقابل الشرطه، به هر کدام از بازیکنان تیم 2 هزار و 600 دلار پاداش دادند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، الاهلی عربستان پس از هفته ها ناکامی، بالاخره شب گذشته موفق شد در جدال برابر الشرطه، به پیروزی دست یابد. این تیم عربستانی پس از 10 هفته ناکامی که شامل 7 شکست متوالی و سه تساوی در لیگ حرفه ای عربستان و لیگ قهرمانان آسیا بود، طعم پیروزی را بچشد.

همچنین، این نخستین برد لارنسیو ریجکمپ سرمربی جدید و رومانیایی الاهلی بود. او در اولین تجربه اش با حضور روی نیمکت الاهلی، با نتیجه 5 بر 2 مغلوب استقلال شد و در گام دوم برابر الدحیل به نتیجه تساوی دست یافت و در نهایت با 3 گل از سد الشرطه عراق عبور کرد.

روزنامه عکاظ عربستان نیز خبر داد که پس از پیروزی شب گذشته الاهلی و پایان دادن به روند ناکامی های این تیم، مدیران این باشگاه به بازیکنان قول داده اند تا به هر کدام مبلغ 10 هزار ریال سعودی معادل با 2 هزار و 600 دلار پاداش بدهند.

نکته جالب اینکه بازیکنان استقلال که در گام نخست موفق شدند با 5 گل الاهلی را شکست دهند، از سوی مدیریت باشگاه با وعده پاداش 200 دلاری روبرو شدند که همین مسئله منجر به بازتاب هایی در فضای مجازی کشورهای عربی شد و آنها این پاداش را مبلغ ناچیزی می دانستند.


7474199 نظر