عکس؛ تیشرتی که تیم‌های ضد سوپرلیگ در لالیگا می‌پوشند

عکس؛ تیشرتی که تیم‌های ضد سوپرلیگ در لالیگا می‌پوشند

پایگاه خبری فوتبالی - به نظر می‌رسد اکنون که پروژه سوپرلیگ در فوتبال اروپا نفس های آخر خود را می‌کشد، همچنان نبرد و مبارزه علیه آن ادامه دارد و تیم هایی که ضد آن هستند می‌خواهند آخرین مخالفت های خود را با آن اعلام کنند. در لالیگا بسیاری از باشگاه ها با آن مخالف بودند.

به گزارش فوتبالی، رئیس لالیگا و بسیاری از تیم های لالیگایی از مخالفان جدی طرح سوپرلیگ اروپا بودند و اکنون که این طرح در مرز شکست قرار دارد و تقریبا همه‌ی تیم ها از آن خارج شده‌اند، باشگاه های لالیگایی برای بازی های خود در این هفته از تیشرتی ویژه پیش از شروع بازی ها استفاده خواهند کرد که طرح روی آن در حمایت از لیگ قهرمانان اروپا و بر ضد سوپرلیگ است.

در واقع همانطور که در عکس، طرح این تیشرت را می‌بینید، روی آن ها نوشته شده است که "فوتبال برای هواداران است" و همچنین لوگوی چمپیونزلیگ روی آن ها قرار دارد تا حمایت از این تورنومنت ادامه یابد.

"فوتبال برای هواداران است" شعار ویژه‌ای بود که یوفا با استفاده از عوامل رسانه‌ای خود آن را ترویج داد تا پروژه سوپرلیگ را ضد فوتبال و ضد هواداران نشان دهد و به نظر می‌رسد که در اهداف خود هم موفق بود و طرح سوپرلیگ را زمین زد.

1470

153 نظر