کروس کار ناتمام رونالدو را تمام کرد؛ طلسم‌شکنی جالب رئال مادرید!

کروس کار ناتمام رونالدو را تمام کرد؛ طلسم‌شکنی جالب رئال مادرید!

پایگاه خبری فوتبالی - رئال مادرید در ورزشگاه آلفردو دی استفانو با نتیجه 2 بر 1 موفق شد بارسلونا را شکست دهد و شاگردان زیدان قدم بزرگی را به سوی قهرمانی برداشتند. در این بازی تونی کروس گل دوم رئال مادرید را در نیمه اول به ثمر رساند و این گل از روی یک ضربه‌ی کاشته بود که خطای آن را وینیسیوس جونیور گرفته بود.

به گزارش فوتبالی، تونی کروس گلی را به ثمر رساند که اهمیت آن در نیمه دوم مشخص شد چرا که رئال مادرید در نیمه‌ی دوم یک گل دریافت کرد و تحت فشار زیادی قرار گرفت و با حفظ گل تونی کروس بود که توانست پیروز میدان شود و سه امتیاز شیرین خود را به دست بیاورد.

تونی کروس

اما تونی کروس با این گل طلسم شکنی جالبی برای رئال مادرید در ال کلاسیکو داشت، به طوری که این گل اولین گل رئال مادرید از روی ضربات ایستگاهی در این فصل و همچنین اولین گل رئال مادرید از روی ضربه‌ی کاشته در ال کلاسیکو پس از 21 سال بود. در واقع آخرین گل کاشته رئال مادرید در ال کلاسیکو به سال 2000 و ضربه‌ی روبرتو کارلوس برمی‌گشت.

کریستیانو رونالدو سال ها در ال کلاسیکو ضربات کاشته رئال مادرید را می‌زد اما نمی‌توانست گلزنی کند و یک بار هم در ال کلاسیکوی لالیگا در فصل 2012/13 و در دور برگشت که در ورزشگاه برنابئو برگزار می‌شد، روی یک کاشته تیرک دروازه بارسا را به لرزه در آورد اما گل نزد که کروس امشب کار ناتمام او را تمام کرد.

1470

294 نظر