مدیرعامل شاهین: مخالف جدایی کمالوند هستیم

مدیرعامل شاهین: مخالف جدایی کمالوند هستیم

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر می گوید فراز کمالوند باید به این تیم برگردد و به کارش در شاهین ادامه بدهد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، سعید مسیگر درباره ماجرای جدایی فراز کمالوند و حضور او در استقلال به عنوان مدیرفنی بیان کرد: بعد از صحبت هایی که روز گذشته آقای کمالوند درباره مشکلات باشگاه شاهین انجام دادند اما ساعت 9 چهارشنبه شب جلسه ای فوق العاده را تشکیل دادیم و تا بامداد پنجشنبه این جلسه به طول انجامید.

این جلسه با حضور شهردار بوشهر به عنوان رییس هیات مدیره باشگاه شاهین حول و حوش خواسته های آقای کمالوند بود. در این جلسه مقرر شد که همه شرایط را فراهم کنیم تا ایشان به تیم برگردند و بتوانیم برنامه هایمان را پیش ببریم.

مدیرعامل شاهین درباره مشکلات تیمش تاکید کرد: ایشان از بعضی اتفاقات رخ داده در باشگاه ناراحت بود و همه اعضای هیات مدیره هم اعتقاد داشتند که گلایه های کمالوند کاملا به حق است و درصدد رفع آن هستیم. به هر حال کمالوند یک مربی حرفه ای است که خیلی برای موفقیت تیمش زمان می‌گذارد و دوست دارد همه عوامل باشگاه هم پا به پای ایشان حرکت کنند.

وی ادامه داد: از ساعت 10 صبح امروز نیز جلسه دیگری در هیات مدیره داشتیم. موضوع جلسه امروز درباره جدایی آقای کمالوند بود که در نهایت کل اعضای هیات مدیره مخالفت کردند. با توجه به اینکه بندی هم در قرارداد ایشان درباره جدایی وجود ندارد، ما منتظر هستیم تا برگردد و کارش را در شاهین ادامه بدهد. این موضوع را شخصا امروز به آقای کمالوند انتقال دادم. به ایشان گفتم که شما قرارداد دارید و کل مجموعه باشگاه علاقه مند است ادامه همکاری بدهیم.

مدیرعامل شاهین همچنین گفت: در هیات مدیره روی خواسته های ایشان هم بحث کردیم و در شرف هستیم تا مشکلات را حل کنیم و بتوانیم در ادامه فصل هم از حضور ایشان استفاده کنیم.

مسیگر با اشاره به حضور کمالوند در تمرینات استقلال تاکید کرد: ما اصرار به بازگشت آقای کمالوند داریم. به هر حال از ابتدای فصل برنامه ای را با حضور ایشان تدوین کردیم. قرارمان این بود که تا نیم فصل تیم را در نیمه بالای جدول نگه داریم و در نیم فصل دوم با تقویت تیم شرایط را برای صعود به لیگ برتر تغییر بدهیم. الان هم فاصله مان با صدرجدول زیاد نیست و با کمک آقای کمالوند می توانیم به هدفی که داریم برسیم.


7474
190 نظر