فرصت دو روزه پرسپولیس برای استفاده از ترابی

فرصت دو روزه پرسپولیس برای استفاده از ترابی

پایگاه خبری فوتبالی- قرمزها تا روز دوشنبه فرصت دارند که اقدامات لازم را نسبت به باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود انجام دهند.

به گزارش فوتبالی،پرسپولیسی‌ها با وجود باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی هنوز نتوانسته‌اند به غیر از مهدی ترابی که در زمان نقل‌وانتقالات لیگ ستارگان قطر به این باشگاه ملحق شد، گزینه جدیدی را به خدمت بگیرند و جذب بازیکنانی مانند شهریار مغانلو و علی نعمتی هم هر روز ابعاد تازه‌تر و پیچیده‌تری پیدا می‌کند و مشخص نیست که درنهایت مدیران پرسپولیس می‌توانند لباس قرمز بر تن آنها کنند یا اینکه باید شاهد حضور گزینه‌های دیگری در این تیم باشیم.

البته مربیان پرسپولیس این روزها تلاش می‌کنند کمتر مصاحبه و درخصوص استخدام نفرات جدید هم کمتر اظهارنظر کنند تا با این اقدام فشار کمتری روی دوش مدیران باشگاه باشد و آنها بتوانند در آرامش کامل مذاکرات با نفرات موردنظر را پیش ببرند و درنهایت بهترین نتیجه را در جذب بازیکن از خود برجای بگذارند.

هرچند حتی اگر قرمزها بازیکنان دیگری را به خدمت گرفته بودند هم نمی‌توانستند فعلا از این نفرات استفاده کنند و دلیل مهم آن هم بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه به‌دلیل شکایت ماریو بودیمیر است که با وجود وعده‌های مدیران باشگاه، همچنان بسته است و نمی‌توان زمان دقیقی هم برای حل این مشکل در نظر گرفت.

در حالی که پیش از این ابراهیم شکوری سخنگوی باشگاه پرسپولیس مدعی شده بود که پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه تا 2 اسفند باز خواهد شد اما این وعده او عملیاتی نشد تا همچنان یکی از دغدغه های کادر فنی پرسپولیس در بازی برابر سایپا استفاده از مهدی ترابی بازیکن تازه به خدمت گرفته این تیم باشد.

پرسپولیس در حالی روز دوشنبه به مصاف سایپا خواهد رفت که اگر پنجره نقل و انتقالاتی این تیم باز نشود آنها نمی توانند از مهدی ترابی برابر سایپا استفاده کنند.

7655

301 نظر