آرسنال 0-1 منچسترسیتی؛ دقیقه اول کار تمام شد!

آرسنال 0-1 منچسترسیتی؛ دقیقه اول کار تمام شد!

پایگاه خبری فوتبالی - در هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در ورزشگاه امارات، زمین اختصاصی آرسنال، به مصاف این تیم رفت و در نهایت با نتیجه‌ی یک بر صفر موفق شد آرسنال را شکست داده و به صدرنشینی مقتدرانه خود در لیگ برتر انگلیس ادامه دهد.

به گزارش فوتبالی، دیگر بعید به نظر می‌رسد که تیمی بتواند منچسترسیتی را در این فصل از رقابت‌ها بگیرد و سیتیزن ها فاصله چندانی تا قهرمانی ندارند. آن‌ها آرسنال را هم در این هفته شکست دادند و سه امتیاز را به دست آوردند. در این بازی در همان ابتدای کار و دقیقه دو بازی، رحیم استرلینگ دروازه‌ی آرسنال را گشود و دیگر بازی با همان نتیجه ادامه شد و در واقع این نتیجه تا پایان بازی پا بر جا بود و منچسترسیتی موفق شد با این نتیجه آرسنال را شکست دهد.

آرسنال با میکل آرتتا در این فصل شروع بسیار ضعیفی داشت اما به مرور نتایجش بهتر شد و اکنون شکستی خفیف را مقابل منچسترسیتی متحمل شد و باید دید که عملکردش در ادامه به چه شکل خواهد بود اما مسئله‌‌ای که برای شاگردان پپ گواردیولا بسیار واضح و روشن است این است که آن‌ها می‌توانند با ادامه این روند خیلی زود به قهرمانی برسند و نیازی به صبر کردن تا هفته‌ی آخر رقابت‌ها نداشته باشند.

1470

267 نظر