گاف آژاکسی‌ها: گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه را در لیست اروپایی قرار ندادند!

گاف آژاکسی‌ها: گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه را در لیست اروپایی قرار ندادند!

پایگاه خبری فوتبالی – آژاکس تایید کرد که به طور اتفاقی نام سباستین هالر را در لیست تیم برای رقابت‌های اروپایی قرار نداده است. دلیل این اتفاق هنوز مشخص نشده و سخنگوی این تیم گفته در حال بررسی آن هستند.

به گزارش فوتبالی، سباستین هالر که اخیرا با امضای قراردادی به ارزش ۲۲.۵ میلیون یورو از تیم وستهم به آژاکس پیوسته و رکورد گران‌ترین خرید آژاکس برای او است از لیست اروپایی تیم آژاکس جا ماند. این مهاجم ساحل عاجی تا امروز ۲ گل زده و ۴ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داده اما آژاکسی‌ها می‌توانند از حضور او مابل لیل در لیگ اروپا بهره ببرند.

سخنگوی باشگاه آژاکس در این رابطه گفته: در واقع او در لیست ما حضور ندارد و ما در حال سعی و تلاش هستیم تا دلیل این اتفاق را متوجه شویم. با یوفا و فدراسیون فوتبال هلند در این رابطه صحبت کردیم.

آژاکس باید در ماه جاری در چهارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در فرانسه مقابل لیل دیدار رفت را برگزار کند اما هالر در آن حضور نخواهد داشت هرچند که این بازیکن می‌تواند در رقابت‌های لیگ هلند شرکت کند و روز یکشنبه مقابل اوترخت در زمین حضور پیدا کند. ۳ روز پس از آن هم در یک چهارم نهایی جام حذفی آژاکس مقابل آیندهوون قرار می‌گیرد.

1101

141 نظر