سوال روز/ چرا فکری به امیر قلعه‌نویی و فرهاد مجیدی اشاره کرد؟

سوال روز/ چرا فکری به امیر قلعه‌نویی و فرهاد مجیدی اشاره کرد؟

پایگاه خبری فوتبالی- پس از حضور عجیب فکری در برنامه فوتبال برتر در حالیکه باشگاه استقلال علیه این برنامه بیانیه داده بود و اینکه فکری در کنفرانس خبری بازی با نفت مسجد سلیمان گفته بود اگر میکروفون فوتبال برتر باشد صحبت نمی کند، حرفهایی که در این برنامه رد و بدل شد، که جای تامل دارد.

به گزارش فوتبالی، میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر سعی کرد به خاطر بیانیه باشگاه با فکری مدارا کند و زیاد چالش نکند و تریبون را در اختیار او بگذارد اما یکی دو چالش هم با فکری انجام داد تا حضور فکری تابلو نشود.

محمود فکری که علیرغم حضور تیمش در صدر جدول در یک شرایط استثنایی، با انتقادهایی روبروست، دیشب و در برنامه فوتبال برتر برای آنکه نشان دهد یک اتاق فکر علیه استقلال وجود دارد، حرفهایی زد که پیش از این در یک برنامه تلویزیونی سابقه نداشته است.

او با اشاره به این اتاق فکر گفت:" یک روزی تا صحبت از بازگشت امیر قلعه‌نویی که بیشترین افتخارات را با استقلال داشته است می گویند او "رئیس مافیاست" و دستش را در بازیهایی که مقابل بوده و برده مشت کرده است. آن یکی مربی را می‌گویند زود قهر می‌کند." فکری اگر چه در این بخش از صحبتهایش اسمی از فرهاد مجیدی نیاورد اما در ادامه این مصاحبه، از مجیدی به عنوان مربی‌ای نام برد که از دید اتاق فکری که علیه استقلال تشکیل شده، زود قهر می‌کند و غر می زند!

اینکه چرا فکری این حرفها را درباره دو سرمربی سابق استقلال مطرح کرده، شاید به این دلیل باشد که بر اساس برخی شایعات نام این دو مربی و به خصوص امیر قلعه‌نویی در روزهای گذشته به عنوان گزینه جانشینی او پس از نیم فصل اول در فضای مجازی و هواداری مطرح شده است و فکری به این سبک خواسته گزینه‌های جانشینی‌اش را از نیمکت استقلال دور کند. البته نام فرهاد مجیدی پیش از بازی تراکتور – استقلال در فضای مجازی به صورت پررنگی مطرح شده بود. در هر حال استقلال با بردن تراکتور در تبریز، جایگاه فکری را محکم کرد اما یک شکست مقابل سایپا و تساوی مقابل نفت مسجد سلیمان، باعث موجی از انتقادها علیه فکری شده است. استقلال اگر این دو بازی را می‌برد حالا 27 امتیازی بود و با  بردن نساجی به قهرمانی نیم فصل نزدیک و نزدیک‌تر می‌شد. به نظر می رسد دو بازی استقلال مقابل نساجی و سپاهان، برای فکری دو بازی حیاتی برای حفظ صدرنشینی و قهرمانی نیم فصل باشد.

246 نظر