انتظاری: مربیان به جای حواشی در مورد مسائل فنی و تاکتیکی صحبت کنند/ مقابل فولاد حق پرسپولیس پایمال شد

انتظاری: مربیان به جای حواشی در مورد مسائل فنی و تاکتیکی صحبت کنند/ مقابل فولاد حق پرسپولیس پایمال شد

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه در کل فوتبال ایران باب شده است که همه مربیان در مورد داوری و حواشی و مدیریت صحبت می‌کنند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، سهراب انتظاری در خصوص برتری دو بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر، اظهار داشت: پس از دیدار زیبا و قابل تحسین پرسپولیس مقابل استقلال و خستگی ناشی از این بازی سنگین، انتظار داشتیم که بازیکنان پرسپولیس کیفیت لازم را مقابل فولاد که تیمی جنگنده است نداشته باشد اما برخلاف تصورات، پرسپولیس بازی خوب و روانی را در دو نیمه انجام داد و مستحق پیروزی بود.

وی افزود: پس از آن پنالتی عجیبی که داور اعلام کرد بازی از کنترل پرسپولیس خارج شد اما بعد از گذشت دقایقی پرسپولیسی‌ها مجددا کنترل بازی را در دست گرفتند و توانستند به گل برتری هم دست پیدا کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با نقاط ضعف این تیم تصریح کرد: پرسپولیس در خط دفاع و حمله نیاز به تقویت دارد. همچنین وجود یک پلی میکر به عنوان جانشین بشار رسن نیز ضروری است. پرسپولیسی‌ها باید در برخی پست‌ها بازیکنان آماده‌ای را به خدمت بگیرند تا در مواقع ضروری و دیدار‌های مهم با کمبود بازیکن مواجه نشوند.

انتظاری در واکنش به اعتراضات کنعانی‌زادگان پس از اعلام پنالتی توسط داور، گفت: به خاطر تساوی‌های مکرر، فشار و استرس روی بازیکنان زیاد بود ولی ما باشگاه بزرگ و فرهنگی ورزشی پرسپولیس هستیم و بازیکنان باید بدانند در این تیم، الگوی جوانان بسیاری در جامعه خواهند بود. پس باید صبورتر باشند و بتوانند خود را کنترل کنند تا شاهد صحنه‌های این چنینی حتی در صورت اشتباه مهلک داور نباشیم. هیچ‌کدام از رفتار‌های کنعانی‌زادگان تاثیری در تصمیم داور نداشت. پس به این همه هیاهو و سر و صدا احتیاجی نبود.

وی ادامه داد: کریم باقری جزو اسطوره‌های باشگاه پرسپولیس است و من شخصا بسیار او را دوست دارم اما به نظرم خود باقری هم در آن صحنه اشتباه کرد و از کوره در رفت و این اصلا در شان باقری نبود. عصبانیت بازیکنان به کادرفنی هم انتقال یافته و این رفتار‌ها واقعا مناسب بینندگان تلویزیونی نیست.

مهاجم سابق سرخپوشان درباره صحبت‌های مهدی هاشمی‌نسب در کنفرانس خبری پس از بازی عنوان کرد: تمام مردم مشاهده کردند که در دیدار مقابل فولاد حق پرسپولیس پایمال شد. شاید مربیان حریف در مورد بازی دیگری اظهارنظر می‌کردند! متاسفانه در کل فوتبال ایران باب شده که همه مربیان درمورد داوری و حواشی و مدیریت صحبت می‌کنند. بهتر است به جای پرداختن به این موضوعات در مورد مسائل فنی و تاکتیکی صحبت کنند. اگر قانون مشخصی وجود داشت و محرومیت سنگینی برای اینگونه مصاحبه‌ها وجود داشت، مطمئنا هرکسی اجازه صحبت در این موارد را به خود نمی‌داد.


6641

159 نظر