پایه‌های نیمکت نساجی به لرزه افتاد/ نمک مهاجم تراکتور روی زخم شمالی‌ها

پایه‌های نیمکت نساجی به لرزه افتاد/ نمک مهاجم تراکتور روی زخم شمالی‌ها

پایگاه خبری فوتبالی- نساجی قائمشهر بعد از شروع امیدوارکننده در ابتدای فصل جاری، حالا در بحران فرو رفته و در جایگاه چهاردهم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، نساجی قائمشهر بعد از شروع بسیار خوب در ابتدای فصل جاری، در هفته‌های گذشته چیزی جز شکست و تساوی به دست نیاورده است. شاگردان وحید فاضلی با انجام ۹ بازی و کسب ۸ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده‌بندی قرار دارند. البته آن‌ها نسبت به رقبای خود یک بازی کمتر انجام‌ داده‌اند که در صورت کسب پیروزی، شاید دو، سه پله در جدول صعود کنند. نساجی با هدایت وحید فاضلی، دو پیروزی، دو تساوی و پنج شکست را ثبت کرده و در ۹ دیدار اخیر خود، موفق به زدن ۷ گل و دریافت ۱۱ گل شده است.

قرمزپوشان قائمشهری در آخرین دیدار خود که در چارچوب هفته نهم برگزار شد، در زمین پیکان شکست خوردند. آن‌ها در شرایطی که گل نخست را در ابتدای بازی زده بودند، در اواخر این مسابقه دومین گل را هم از یاران تارتار دریافت کردند تا وضعیت برای سرمربی جوان این تیم بدتر شود.

نساجی در بازی آینده هم کار راحتی نخواهد داشت. آن‌ها به مصاف شگفتی‌ساز فصل جاری یعنی صنعت نفت آبادان می‌روند در کورس قهرمانی استقلال را تنها نگذاشته و همچنان شانه به شانه این تیم پیش می‌رود. باید دید در دیداری که روز یک شنبه ۲۱ دی برگزار می‌شود، سرخپوشان با شکست دادن شگفتی‌ساز فصل از بحران خارج می‌شوند یا کار به جاهای باریک می‌کشد.

* اعتراض نساجی به اشتباهات داوری

مسئولان نساجی اشتباهات داوری را علت این نتایج می‌دانند. آن‌ها اعتقاد دارند در بازی‌های اخیر این تیم داوران عمدتا جوان و کم سابقه به ضرر نساجی قضاوت کرده‌اند و باعث ناکامی این تیم شده‌اند. اشاره آن‌ها به پنالتی‌هایی است که در چند بازی اخیر گرفته نشده است به طوری که وحید فاضلی بعد از بازی با پیکان گفت هیچ گاه داور این دیدار را نمی‌بخشد.

اگر چه در بازی این تیم با نفت مسجد سلیمان که یکی از دو پیروزی این تیم را رقم زد، اشتباهات داوری به سود نساجی بود و در آن مقطع سرمربی جوان نساجی گفت که اشتباهات داوری برای همه تیم‌ها یکسان است اما در حال حاضر آن‌ها به این موضوع معترض هستند.

* اعتراض هواداران به مدیرعامل و بازیکنان و از دست دادن عباس‌زاده

بعد از این شکست، شماری از هواداران نساجی در اعتراضات به سیاست‌های علی امیری، مدیرعامل این باشگاه مقابل ورزشگاه وطنی تجمع کرده و خواستار استعفای او و برخی از بازیکنان شدند. فعلا هواداران از وحید فاضلی ناامید نشده‌اند اما وضعیت برای سرمربی جوان این تیم هم مساعد نیست.

مهم‌ترین اعتراض هواداران به جدایی محمد عباس‌زاده، مهاجم سابق و کاپیتان این تیم در ابتدای فصل جاری و پیوستن به تراکتور بود که توانسته با گل‌های خود تیم تبریزی را از بحران خارج کند. در شرایطی که هیچ یک از مهاجمان نساجی تا به حال موفق به گلزنی نشده‌اند.

در نتیجه بازیکنان هم از شعارهای هواداران در امان نماندند و برخی از آن‌ها که به تازگی به این تیم ملحق شده‌اند، مورد انتقادات هواداران این تیم شمالی قرار گرفتند که می‌تواند تاثیر بدتری روی روحیه این دست از هواداران داشته باشد.

* دست نشان: مردم قائمشهر ناراحت و آشفته هستند

رحیم دست نشان، بازیکن و مربی نساجی در ادوار مختلف لیگ می‌گوید از نتایج اخیر این تیم مردم قائمشهر ناراحت و آشفته هستند. وی گفت: اعصاب ما داغان شده است. من قبلا هم گفتم که پنج تا شش هفته باید به هر مربی فرصت داده شود تا تیمش را جمع کند اما هر چه زمان می‌گذرد، به سراشیبی سقوط نزدیک می‌شویم. در این شرایط مالک و مدیرعامل باید کاری کنند. یک جای کار می‌لنگد. نمی‌شود تیم را به حال خود رها کرد.

وی یادآور شد: متاسفانه بازی‌هایی که دیدم مناسب نیست. من گفت‌وگویی هم با مالک تیم داشتم و گفتم این تیم طرح و برنامه ندارد. بازیکن در هنگام حرکت با توپ نمی‌داند چه وظیفه‌ای دارد و در هنگام دفاع هم سردگم هستند. البته من بازی اخیر را به علت عدم نمایش مسابقه ندیده‌ام اما شنیده‌ام که می‌گویند اشتباهات داوری باعث شکست شده است اما اشتباهات یک طرفه نیست و گاهی به نفع و گاهی به ضرر یک تیم است.

مربی سابق نساجی تاکید کرد: من از مدیرعامل و مالک تیم می‌خواهم از این تیم که نماینده چهار استان شمال کشور است، حمایت کنند و تصمیمات جدی بگیرند. اعتقاد من این است که آقای فاضلی نتوانسته تیم را به هر دلیلی به موفقیت برساند. ما از او هم حمایت کردیم. بعد از هفته پنجم و ششم نباید این قبیل نتایج گرفته شود. بازی با پرسپولیس هم در زمین گل آلود ظاهر شدند و خوب بازی کردند تا امتیاز بگیرند. به اعتقاد من بازی بد پرسپولیس یا زمین ورزشگاه باعث شد ما خوب بازی کنیم. کیفیت ما خیلی ضعیف بود. بازیکنان هم از نظر دوندگی ضعف دارند. نمی‌دانم بدنسازی ضعیف بوده یا تمرینات مناسب نیست.

او درباره اعتراض هواداران نساجی به از دست دادن محمد عباس‌زاده و درخشش این بازیکن برای تراکتور در فصل جاری گفت: دوستان افسوس عباس زاده را می‌خورند. حق با هواداران است. عباس‌زاده شم گلزنی دارد. او بازیکن دونده و جنگنده آنچنانی نیست اما یک تمام کننده است. تیم به چنین بازیکن نیاز دارد.

حال باید به منتظر ماند و دید حدادیان، مالک این باشگاه خصوصی و همینطور علی امیری، مدیرعامل باشگاه چه تصمیمی درباره قبال نتایج اخیر این تیم می‌گیرند. آیا همچنان به وحید فاضلی فرصت خواهند داد یا نوبت تغییرات فرا رسیده است تا نساجی هر چه زودتر از انتهای جدول جدا شود.


6641

43 نظر