درخواست از هافبک هلندی منچستریونایتد: ساک‌هایت را ببند و برو!

درخواست از هافبک هلندی منچستریونایتد: ساک‌هایت را ببند و برو!

خبرگزاری فوتبالی - به نظر می رسد که دونی فن ده بیک هافبک هلندی نتوانسته در منچستریونایتد موفق شود. شیاطین سرخ برای جذب بازیکن هلندی 40 میلیون یورو در تابستان گذشته پرداختند و او نتوانسته در آژآکس موفق شود و در تیم سولشر جایگاهی پیدا کند و آخرین حضورش در لیگ انگلیس به 20 دسامبر و بازی مقابل لیدز برمی گردد. از سویی آخرین حضورش در یونایتد نیز به 23 دسامبر و بازی مقابل اورتون در جام اتحادیه برمی گردد.

به گزارش فوتبالی، مطبوعات هلند به عملکرد ضعیف هموطنشان واکنش نشان دادند. نشریه تلگراف در مقاله ای از فن ده بیک خواسته که اگر در مقابل منچسترسیتی در نیمه نهایی جام اتحادیه در روز چهارشنبه بازی نکرد، ساک هایش را ببندد و از یونایتد جدا شود.

فن ده بیک که جایگاه ثابتی در تیم ملی هلند دارد، هدف خود را روی حضور در یورو 2020 گذاشته که در تابستان 2021 به تعویق افتاد اما ثبات کافی را در منچستریونایتد نداشته است. بازیکنانی نظیر برونو فرناندز، پوگبا، مک تومینای و فرد در حال حاضر بالاتر از او در ترکیب قرار گرفته اند. فن ده بیک فقط ده بازی در لیگ انگلیس داشته که فقط در دو تایش فیکس بوده و در یکی از آنها بین دو نیمه تعویض شده و در سه بازی اخیر به میدان نرفته است. 

4125

207 نظر