انتظاری: بودیمیر در حد لیگ یک هم نبود/ تیم‌های لیگ برتر به پرسپولیس حسادت می‌کنند

انتظاری: بودیمیر در حد لیگ یک هم نبود/ تیم‌های لیگ برتر به پرسپولیس حسادت می‌کنند

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: در خصوص پرونده بودیمیر که این طلب سنگین را دارد باید مدیرعاملی که با این بازیکن که در حد لیگ یک ما هم نبود قرارداد بسته است پاسخگو باشد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، سهراب انتظاری در خصوص طلب ۴۷۵ هزار یورویی بودیمیر از پرسپولیس اظهار داشت: در خصوص پرونده بودیمیر باید مدیرعاملی که با این بازیکن که در حد لیگ یک ما هم نبود قرارداد بسته است پاسخگو باشد، چرا این مدیر که اینگونه قرارداد بسته بازخواست نمی‌شود؟

وی ادامه داد: مدیرعامل پرسپولیس که با بودیمیر قرارداد بسته است باید پاسخگوی هواداران باشد، اگر پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ این اتفاقات هر سال برای پرسپولیس تکرار می‌شود و دودش فقط به چشم هوادار می‌رود.

مهاجم پیشین پرسپولیس افزود: وقتی پرسپولیس بزرگانی چون علی پروین، علی دایی، محمد دادکان را دارد چرا باید کسانی مدیرعامل این باشگاه باشند که اینگونه قرارداد ببندند؟ تا زمانی که پرسپولیس مدیران فوتبالی نداشته باشد وضعیت همین است.

انتظاری در خصوص انتقاد دیگر تیم‌ها از پرسپولیس و برنامه‌ریزی لیگ‌برتر بیان کرد: این اتفاق فقط در کشور ما رخ می‌دهد، تیمی که از فینال آسیا بازگشته به جای حمایت و استقبال اینگونه برخورد می‌شود. این در حالی است که از برنامه‌ریزی لیگ برتر پرسپولیس متضرر شده است و اگر سازمان لیگ با پرسپولیس همکاری می‌کرد و بازی با ذوب‌آهن و نساجی را برگزار می‌کرد پرسپولیس با آمادگی بیشتری به فینال می‌رفت. به نظرم باقی تیم‌های لیگ برتری بیشتر نسبت به پرسپولیس حسادت می‌کنند. 


6641

190 نظر