انگیزه طاهرخانی برای بازی با استقلال

انگیزه طاهرخانی برای بازی با استقلال

خبرگزاری فوتبالی- شاهین طاهرخانی در بازگشت دوباره به پیکان اکنون شانس تقابل با استقلال را به دست آورده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، شاهین طاهرخانی، مدافع تازه وارد پیکان خیلی زود به تقابل با تیم سابق خود رسیده است و از انگیزه‌های شخصی فراوانی برای این جدال برخوردار است.

طاهرخانی که بعد از نیمکت نشینی در استقلال در نهایت جای خود را برای ادامه همکاری با این باشگاه تنگ دید، با فسخ قرارداد به چهره‌ای خبرساز در نقل و انتقالات تبدیل شد و ساعات پایانی پنجره تابستانی فوتبال ایران را تحت شعاع اقدام خود قرار داد.

در شرایطی که مهدی تارتار در دفتر باشگاه به دنبال تقویت خط دفاعی پیکان و مذاکره با این بازیکن بود، ناگهان او با ترک جلسه راهی ساختمان باشگاه پرسپولیس شد تا برای یک انتقال جنجالی وارد مذاکره با سرخ‌ها شود.

هر چند این مذاکره در نهایت با شروطی که طاهرخانی برای پرسپولیس گذاشته بود به سرانجام نرسید اما ساعات پایانی نقل و انتقالات را جنجالی کرد. این مدافع میانی اکنون در تقابلی زودهنگام مقابل استقلال و شاگردان محمود فکری قرار خواهد گرفت. جایی که امیدوار است با نمایشی بی نقص مقابل خط حمله خطرناک آبی‌ها، توانایی خود را به محمود فکری به اثبات برساند.

باید دید طاهرخانی قادر خواهد بود با سود بردن از این انگیزه نمایش موفقی برابر استقلال به جا بگذارد یا شرایط برای او آنطور که انتظار دارد خوب پیش نخواهد رفت.


1984

7 نظر