طهماسبی: امیدوارم داوری دیدارمان با استقلال مشکلی نداشته باشد

طهماسبی: امیدوارم داوری دیدارمان با استقلال مشکلی نداشته باشد

خبرگزاری فوتبالی- محمدرضا طهماسبی سرپرست تیم فوتبال پیکان گفت: بازی با استقلال برای ما اهمیت زیادی دارد و امیدوارم داوری این بازی مشکلی نداشته باشد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم،محمدرضا طهماسبی درباره آخرین وضعیت پیکان و بازی حساس این تیم برابر استقلال گفت: بعد از پیروزی برابر صنعت نفت، تیم ما وضعیت خوبی پیدا کرده و خودمان را آماده بازی با استقلال می‌کنیم. آنها در این چند هفته نتایج خوبی گرفتند و بازی سختی در پیش خواهیم داشت، ولی بازیکنان ما هم برای نتیجه گرفتن در این بازی خیلی انگیزه دارند و تلاش ما این است که بازیکنان را از لحاظ ذهنی و بدنی آماده این بازی مهم کنیم. در این چند هفته تمام بازی‌های ما مهم و سرنوشت‌ساز بوده، ولی بازی با استقلال مهم‌ترین بازی ما در این فصل است و اگر سه امتیاز این مسابقه را بگیریم، گام بلندی برای ماندن در لیگ برتر برداشته‌ایم. 

وی در واکنش به موضع‌گیری برخی تیم‌ها در مورد اینکه داوری‌های چند بازی اخیر به سود استقلال بوده است، تأکید کرد: داوران ما پاک هستند و اگر هم اشتباهی صورت می‌گیرد عمدی نیست. به‌هرحال ممکن است یک تیم از داوری سود ببرد و یک تیم هم ضرر کند. به‌عنوان مثال ما در بازی با تراکتور از داوری ضرر کردیم در غیر این‌صورت می‌توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم. ما در مقطعی هستیم که یک اشتباه سرنوشت‌ساز می‌تواند همه چیز را عوض کند و خواهش من از کمیته داوران این است که در انتخاب داوران دقت عمل زیادی داشته باشد.

 سرپرست تیم فوتبال پیکان در خاتمه اظهار داشت: کمیته داوران در این شرایط حساس باید به داوران آرامش بدهد تا آنها کمترین اشتباه تأثیرگذار را در بازی‌ها داشته باشند. تیم ما در شرایطی نیست که در یک بازی با اشتباه تاثیرگذار داوران نتیجه نگیرد. امیدوارم که داوری بازی ما و استقلال مشکلی نداشته باشد. از طرفی باید بگویم که نقش کمک داوران هم بسیار مهم است. کمک داوران زیاد به داوران وسط کمک نمی‌کنند، ولی در این شرایط حساس باید نقش آنها هم پررنگ‌تر باشد.

7575

190 نظر