پژمان: تقسیم امتیاز میان تراکتور و شاهین عادلانه بود

پژمان: تقسیم امتیاز میان تراکتور و شاهین عادلانه بود

خبرگزاری فوتبالی- مربی تیم فوتبال تراکتور تبریزمدعی است که تساوی در دیدار این تیم مقابل شاهین و تقسیم امتیازات میان دو تیم، عادلانه بوده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرگزاری تسنیم،‌ علیرضا پژمان مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر اظهار داشت: بازی پایاپای بود و هر دو تیم به امتیاز لازم داشتند. دو تیم تلاش خودشان را کردند و به نظرم شرایط آب و هوایی روی بازی تأثیر گذاشت. بازی جان داری انجام شد و مساوی و یک امتیاز عادلانه بود.


وی ادامه داد: تک امتیاز بازی امشب به درد هیچ‌کدام از دو تیم نمی‌خورد. تیم شاهین برای ماندن در لیگ به سه امتیاز نیاز داشت و ما هم برای ارتقای جایگاه‌مان نیاز داشتیم که این امر میسر نشد.


مربی تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه زنوزی گفته بود شاید فصل آینده تیمداری نکند و آیا این حواشی روی عملکرد تراکتور تأثیر گذاشته بود، گفت: نه، ما اصلاً حاشیه‌ای نداریم و ربطی نداشت.


پژمان درباره عملکرد داور مسابقه خاطرنشان کرد: مشکلی نداشت و آقای سیدعلی بهترین قضاوت را انجام داد.


وی در پاسخ به این سؤال که آیا تراکتور هنوز امیدی برای کسب سهمیه آسیایی دارد یا نه، گفت: بله، چرا امید نداشته باشیم. هنوز دو بازی مانده است و ببینیم چه می‌شود.

4731

223 نظر