پیشی گرفتن لیورپول از ناپولی برای جذب دفاع چپ یونانی

پیشی گرفتن لیورپول از ناپولی برای جذب دفاع چپ یونانی

خبرگزاری فوتبالی - به نظر می‌رسد که باشگاه لیورپول فاصله‌ای تا امضای قرارداد با کنستانتینوس تسیمیکاس، دفاع چپ یونانی ندارد و این باشگاه رقبای خود را در این راه کنار زده است.

به گزارش فوتبالی، طبق ادعای برخی از رسانه‌ها ناپولی حداقل هشت ماه با باشگاه المپیاکوس یونان در مورد کنستانتینوس تسیمیکاس در حال مذاکره بوده است اما به نظر می رسد که در حال حاضر رقابت را برای بدست آوردن این بازیکن، به لیورپول باخته است. این مدافع چپ 24 ساله مدت هاست که هدف اصلیِ تیم جنارو گتوزو بوده است و آن‌ها در یک قدمیِ این انتقال در ماه ژانویه بوده‌اند اما در هر صورت، این قرارداد هرگز به سرانجام نرسید و اکنون به نظر می رسد که ناپولی شانس های خود را برای این بازیکن به طور کامل از دست داده است، زیرا به ادعای رسانه‌های انگلیسی لیورپول با المپیاکوس برای انتقال این بازیکن به توافق رسیده است. چندین منبع تأیید می کنند که هفته آینده تست پزشکی این بازیکن تکمیل خواهد شد و کنستانتینوس تسیمیکاس با مبلغ 13 میلیون یورو راهی آنفیلد خواهد شد.

این بازیکن در این فصل در المپیاکوس در 46 بازی که به میدان رفت، 7 پاس گل داد. او سابقه‌ی پوشیدن تیم ملی یونان را هم در کارنامه‌ی خود دارد.

1470

46 نظر