سلیمانی: ناظمی دیدار پرسپولیس - ذوب‌آهن را به خوبی مدیریت کرد

سلیمانی: ناظمی دیدار پرسپولیس - ذوب‌آهن را به خوبی مدیریت کرد

خبرگزاری فوتبالی- حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال کشورمان از عملکرد داوران دیدار پرسپولیس - ذوب‌آهن تمجید کرد و معتقد بود قضاوتی بدون اشتباه داشتند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، درباره قضاوت کوپال ناظمی در دیدار پرسپولیس - ذوب‌آهن اظهار داشت: چون این بازی حساس نبود، نمی‌شد به خوبی قضاوت را ارزیابی کرد. با این حال آقای کوپال ناظمی و تیم داوری‌اش بدون اشتباه قضاوت کردند و پس از ایام کرونا، تنها مسابقه‌ای بود که دیدم اعضای تیم داوری اشتباهی نداشتند.

وی ادامه داد: در نیمه اول آقای میرزابیگی کمک داور مسابقه دو آفساید اعلام کرد که کاملاً صحیح بودند. در دقیقه 34 درگیری بین فرشاد محمدی‌مهر و علی علیپور صورت گرفت که محمدی‌مهر به درستی با کارت زرد جریمه شد. در این صحنه آنچه بیشتر نمود پیدا کرد، ورود آقای ناظمی به درگیری این دو بازیکن بود. مدیریت بازی در این صحنه عالی بود.

کارشناس داوری کشورمان درباره درگیری شجاع خلیل‌زاده و مارکوویچ نیز خاطر نشان کرد: در دقیقه 56 یک درگیری بین مارکوویچ و شجاع خلیل‌زاده رخ داد که کارت زرد مارکوویچ به درستی داده شد و کمک داور مسابقه هم به خوبی از درگیری بین این دو بازیکن جلوگیری کرد.

سلیمانی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد داور مسابقه گفت: اخطارهایی که به بازیکنان دو تیم در جریان بازی داده شد، صحیح و به موقع بود و قضاوت بسیار خوبی را شاهد بودیم.

وی همچنین درباره برخورد بشار رسن و مدافع ذوب‌آهن در دقیقه 38 و در محوطه جریمه ذوب‌آهن و اینکه آیا خطای پنالتی رخ داد یا نه، اظهار داشت: در آن صحنه مدافع ذوب‌آهن راه خودش را رفت و بشار رسن روی زمین افتاد، اما برخورد خاصی رخ نداد.


6641

41 نظر