اسماعیل شریفات : مدیران شاهین را مقصر می‌دانم، باید زودتر پاشازاده را می‌آوردند

اسماعیل شریفات : مدیران شاهین را مقصر می‌دانم، باید زودتر پاشازاده را می‌آوردند

خبرگزاری فوتبالی-هافبک فعلی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و پیشین استقلال گفت که منتظر است مدیران باشگاه تهرانی برای پرداخت مطالباتش با او تماس بگیرند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم،اسماعیل شریفات درباره برتری 2 بر صفر تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی خیلی خوبی ارائه کردیم و پارس جنوبی نتوانست مقابل ما کاری کند. توپ و میدان در اختیار ما بود و در این دیدار 6 امتیازی پیروز شدیم.

وی درباره کار سخت یارانش برای بقا در لیگ برتر تصریح کرد: شاهین در نیم‌فصل اول تنها شش امتیاز گرفت و ما هرچه امتیاز می‌گیریم، باز هم در انتهای جدول هستیم. ما در نیم‌فصل دوم 16 امتیاز گرفتیم، اما نتایج نیم‌فصل اول باعث شد شاهین خیلی عقب بیفتد و ای کاش چهار امتیاز دیگر در نیم‌فصل اول می‌گرفت. نمی‌دانم چه مشکلی وجود داشت، اما امیدوارم شرایط بهتر شود.

هافبک تیم شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به نتایج این تیم در دوره میشو کریستیچویچ بیان کرد: ما سه پیروزی متوالی کسب کردیم، اما بعد از تعطیلی لیگ نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم. مدیران باشگاه پس از مدتی، پاشازاده را آوردند که باید زودتر این کار را انجام می‌دادند و من باشگاه را در این موضوع مقصر می‌دانم. او تاکتیک‌های خاصی دارد که فکر می‌کنم در اجرای آن موفق بودیم.

« کار ما بسیار سخت است، اما از بقا ناامید نیستیم.»، شریفات ضمن بیان این جمله گفت: به‌جز صنعت نفت که شرایط مشخصی ندارد، در هفته‌های آینده با تیم‌هایی بازی می‌کنیم که برای سهمیه آسیایی می‌جنگند. این هفته با تراکتور بازی داریم که بازیکنان بزرگی دارد، اما قطعاً شرایط سختی خواهد داشت و به راحتی امتیاز نمی‌گیرد. در هفته پایانی هم باید به مصاف استقلال برویم.

وی با بیان اینکه شاید اتفاقاتی بیفتد که شاگردان پاشازاده دوباره بتوانند پیروزی‌های متوالی به دست بیاورند، خاطرنشان کرد: ما کاری به سایر تیم‌ها نداریم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. ما به دنبال بقا هستیم و شاید شکست ما مقابل تراکتور باعث شود شانس بقای شاهین به صفر برسد، اما امیدوارم سه امتیاز را بگیریم. نباید به راحتی امتیاز از دست بدهیم.

هافبک شاهین شهرداری بوشهر در مورد حاشیه‌هایی که قبل از دربی بوشهر در مورد مهدی پاشازاده ایجاد شد، اظهار داشت: من به عنوان بازیکن از مربی خودم دفاع می‌کنم. بازی با آبروی افراد، به‌خصوص بازیکن بزرگی که جزو بازیکنان محبوب تیم ملی ایران در سال 98 بود، کار درستی نیست. برخی می‌خواستند دشمنی کنند، اما پاشازاده بازیکن بزرگی بوده و از یادها نمی‌رود. او یک استقلالی و مربی من است و دوست ندارم کسی پشت سرش صحبت کند. پاشازاده بی‌گناه است و نمی‌دانم چرا بازیکنی که یک سال پیش محروم شده، تازه یاد مصاحبه کردن افتاده است.

شریفات در مورد مطالبات خود از باشگاه استقلال تصریح کرد: من 100 میلیون تومان از استقلال طلب دارم و منتظرم پولم را بدهند اما اقدام قضایی نکردم. این مبلغ مربوط به 10 سال پیش است و مدیران باشگاه یک زنگ هم به من نزدند. آنها باید در همین باره با من تماس بگیرند. دو سال پیش از استقلال خوزستان طلب داشتم که با من مذاکره کردند و بخشی از آن رقم را بخشیدم.

وی درخصوص عدم دریافت مطالباتش از باشگاه نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: من 300 میلیون تومان از این باشگاه طلبکارم و به مسئولان نفت پیام دادم بیایید با هم توافق کنیم اما پاسخم را ندادند و بعد گفتند برو شکایت کن! امیدوارم کمیته وضعیت، حق ما را از این باشگاها که حساب کتاب درستی ندارند، بگیرد. من از نفت شکایت کردم و حکمش هم صادر شده است. از مدیران نفت مسجدسلیمان می‌خواهم پولم را بدهند و فکر می‌کنم اگر این طلب پرداخت نشود، این باشگاه برای فصل جدید نمی‌تواند بازیکن بگیرد.

7575

12 نظر