مذاکره بالوتلی با بوکاجونیورز؛ سوپر ماریو به آرژانتین می‌رود؟

مذاکره بالوتلی با بوکاجونیورز؛ سوپر ماریو به آرژانتین می‌رود؟

خبرگزاری فوتبالی – ممکن است بالوتلی از فصل آینده با پیراهن بوکاجونیورز در زمین چمن حاضر شود.

به گزارش فوتبالی، ماریو بالوتلی که بیشتر با حواشی شناخته می‌شود تا توانایی‌های فنی‌اش، امسال پس از دوران کرونا با برشا تمرین نکرد تا علنا از این تیم اخراج شود.

این مهاجم که ماه آینده باید شمع تولد ۳۰ سالگی‌اش را فوت کند هنوز می‌تواند در لیگ‌های معتبر اروپایی بازی کند اما باز هم با حاشیه‌هایش موجب رقم زدن یک پایان تلخ شده. او و برشا به پایان خط رسیدند و حالا باید به دنبال تیمی جدید باشد.

طبق گزارش چند منبع خبری از آمریکای جنوبی شامل رسانه TYC، بالوتلی توسط مینو رایولا، مدیر برنامه مشهور خود به بوکا پیشنهاد شده است. او می‌خواهد جا پای دنیله ده‌روسی بگذارد و در قاره آمریکا به فوتبالش ادامه دهد. بالوتلی می‌تواند قاره‌ای دیگر، کمتر روی خود فشار احساس کند و با توجه به حضور در سرزمینی دیگر شروعی تازه داشته باشد.

او تا امروز در تیم برشا در سری آ ۱۹ بازی انجام داده بود و در این تعداد بازی ۵ گل به ثمر رسانده. در قرارداد بالوتلی با برشا قید شده بود اگر این تیم به سری بی سقوط کند خود به خود قرارداد طرفین فسخ می‌شود اما بالوتلی تا لحظه فسخ احتمالی (به دلیل شرایط بد برشا در جدول) صبر نکرد و زودتر اخراج شد!

1101

71 نظر