هاشمی‌مقدم: تا آخر فصل صحبتی درباره آینده علیرضا نمی‌کنم

هاشمی‌مقدم: تا آخر فصل صحبتی درباره آینده علیرضا نمی‌کنم

خبرگزاری فوتبالی- آیا علیرضا جهانبخش را فصل بعد در لیگ هلند خواهیم دید؟

به گزارش فوتبالی، دلیل طرح این سوال علاقه دو باشگاه هلندی به جذب بازیکن ایرانی برایتون است. علیرضا در دو بازی قبلی تیمش مقابل آرسنال و لستر جایی در فهرست برایتون نداشته تا دوباره اخباری درباره احتمال جدایی او از این تیم مطرح شود به خصوص آنکه استوری اخیر او هم برای خیلی‌ها جای سوال داشته است.

امیر هاشمی‌مقدم مدیر برنامه‌های علیرضا درباره آینده این بازیکن به خبرنگار فوتبالی می‌گوید:" علیرضا عاشق برایتون است و مثل سابق انگیزه و روحیه جنگندگی‌اش را حفظ کرده. او دست از مبارزه کردن برنمی‌دارد و به نظرم بهتر است تا قبل از پایان رقابتهای این فصل هیچ صحبتی درباره آینده او نداشته باشیم چون نباید تمرکز او به هم بخوردم و نمی‌خواهم حرف و حدیثی به وجود بیاید"

مدیر برنامه‌های جهانبخش درباره اینکه اگر او جای علیرضا بود، با توجه به شرایط موجود چه تصمیمی درباره آینده‌اش می‌گرفت، پاسخی هوشمندانه داده است:" اگر من بودم تمام تمرکزم را روی ادامه لیگ می‌گذاشتم و به چیز دیگری فکر نمی‌کردم"

سوال آخر ما از هاشمی‌مقدم درباره شایعه ابتلای جهانبخش به کرونا و ارتباط این موضوع به دور شدن او از ترکیب برایتون دارد. شایعه‌ای که مدیر برنامه‌های علیرضا شدیدا آن را تکذیب کرده است.


1984

22 نظر