مسیگر: میشو می‌ترسد به ایران بازگردد، گفتیم دستیارش را بفرستد

مسیگر: میشو می‌ترسد به ایران بازگردد، گفتیم دستیارش را بفرستد

خبرگزاری فوتبالی- سعید مسیگر، مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت که سرمربی تیم فوتبال این باشگاه با شرایط فعلی شیوع کرونا در کشور، می‌ترسد که به ایران بازگردد.

به گزارش فوتبالی، سعید مسیگر در گفت‌وگویی، درباره شرایط تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: تمرینات تیم در دو نوبت برگزار می‌شود. بازیکنان سر حال هستند و از لحاظ روحی و بدنی، شرایط خوبی دارند. میشو تنها نگرانی و دغدغه ماست و ما را دچار مشکل کرده است. او تاکنون حرفی از بازنگشتن نزده، اما وضعیت کشور را رصد می‌کند و با توجه به اوج گرفتن کرونا در بوشهر، می‌ترسد که برگردد. یک دیدار تدارکاتی هم پیش رو داریم و دوست داریم به مصاف یک تیم دسته اولی برویم.

وی درخصوص مشکل بازگشت میشو تصریح کرد: سرمربی باید بالای سر تیم باشد و کریستیچویچ هم دوست دارد به کشور برگردد، اما خانواده‌اش به او سخت می‌گیرند. میشو منتظر افت کروناست تا به ایران بازگردد. با توجه به اینکه این مربی بیش از 60 سال دارد، بیشتر می‌ترسد. با او صحبت کردیم و گفتیم فعلاً شپارویچ (مربی شاهین) را به کشور بفرستد تا خودش را برای بازگشت راضی کنیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا مدیران باشگاه به دنبال جایگزین کریستیچویچ هستند یا خیر، خاطرنشان کرد: فعلاً خیر. ما اصرار داریم که میشو به کشور بازگردد و به سمت هیچ‌کسی نرفتیم؛ چون گزینه بیکاری که به درد ما بخورد و کار را برای ما دربیاورد، در ایران نداریم. امیدوارم میشو در روزهای آینده به کشور بازگردد و به بازی‌ها برسد. در این صورت می‌توانیم شرایط خوبی را که در مسابقات داشتیم، ادامه دهیم و در لیگ برتر بمانیم.

مسیگر درخصوص مشکلی که برای بازگشت دو بازیکن گرجستانی تیم شاهین شهرداری بوشهر ایجاد شده است، به تسنیم گفت: کویلیتایا و گادرانی قرار بود با مسافران ایرانی به کشور بازگردند، اما پلیس فرودگاه گرجستان این دو را بازگرداند. ما مشغول انجام نامه‌نگاری‌های لازم برای بازگشت این دو بازیکن هستیم. فعلاً بازگشت میشو بحث اصلی ماست.

وی درباره طوماری که اعضای چند تیم لیگ برتری برای تعطیلی لیگ برتر فوتبال امضا کردند، بیان کرد: چند باشگاه پیگیر موضوع بودند تا نامه را امضا کنیم، اما ما موافق تعطیلی لیگ نیستیم. برنامه‌ریزی‌های زیادی برای شروع مسابقات کردیم و دو هفته اردو تدارک دیدیم. به هیچ وجه موافق تعطیلی لیگ نیستیم و طومار مذکور را هم امضا نکردیم.

7655


14 نظر