مسیگر: میشو بخشی از پولی را که از ما گرفت، بازمی‌گرداند

مسیگر: میشو بخشی از پولی را که از ما گرفت، بازمی‌گرداند

خبرگزاری فوتبالی- به اعتقاد مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، سرمربی پیشین تیم فوتبال این باشگاه بخشی از پول دریافتی خود را که مضاف بر مدت حضورش در ایران بود، بازمی‌گرداند.

به گزارش فوتبالی، سعید مسیگر درباره انتخاب مهرداد کریمیان به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با وجود تجربه‌ای ناموفق، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت‌: میشو به خوبی سبک بازی تیم را تغییر داد و روی تمرینات تمرکز ویژه‌ای داشت که با نتایج تیم در این دوره او، از قعر جدول جدا شدیم. الان زمانی برای تغییر استراتژی و سیستم نداریم و به اجماع رسیدیم تا رویه میشو را ادامه دهیم. از طرفی از دراژیچ دعوت به همکاری کردیم که به احتمال فراوان، به‌عنوان مدیر فنی به تیم اضافه می‌شود. ما می‌خواهیم همان روش میشو را با او ادامه دهیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود دارکو دراژیچ توسط یک دلال بدنام به باشگاه شاهین شهرداری بوشهر معرفی شده است، تصریح کرد: دارکو می‌تواند فارسی صحبت کند و من به صورت مستقیم با او حرف زدم. هیچ واسطه‌ای در مذاکرات ما در میان نبوده است.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در مورد احتمال شکایت این باشگاه از میشو کریستیچویچ و اینکه آیا این مربی،‌ پولی را که اضافه بر فعالیتش در شاهین گرفته است، بازمی‌گرداند یا خیر، اظهار داشت: شکایتی از میشو نداریم و با این موضوع مخالفت شد. لایحه‌ای برای بررسی اینکه او چه مدت کنار ما بوده و چند درصد از قراردادش را دریافت کرده است، تنظیم می‌کنیم. ما تاکنون 80 درصد از قرارداد میشو را پرداخت کردیم و قطعاً مطابق اخلاق با او برخورد می‌کنیم. لایحه فوق را برای این مربی می‌فرستیم و فکر می‌کنم او خودش مابه‌التفاوت پول را به ما برمی‌گرداند.

مسیگر در مورد تقابل روز شنبه شاهین با پرسپولیس، در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال بیان کرد: ما جزو اولین تیم‌هایی بودیم که پس از تعطیلی مسابقات به دلیل کرونا، تمرینات را آغاز کردیم. میشو تمرینات ما را به خوبی طراحی کرده بود و با وجود نگرانی ما به خاطر ایجاد مشکل برای بازیکنان، مقابل نفت مسجدسلیمان مشکل بدنی نداشتیم. امیدوارم بازی قابل قبولی مقابل پرسپولیس ارائه کنیم و با کسب نتیجه‌ای خوب، با امتیاز به بوشهر برگردیم.

7655

17 نظر