کامیابی نیا: ۷۰ درصد از راه قهرمانی را طی کردیم/ وظیفه‌ام بود با پدر متین تماس بگیرم

کامیابی نیا: ۷۰ درصد از راه قهرمانی را طی کردیم/ وظیفه‌ام بود با پدر متین تماس بگیرم

خبرگزاری فوتبالی- کمال کامیابی‌نیا، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، این تیم ۷۰ تا ۸۰ درصد از راه قهرمانی را طی کرده است.

به گزارش فوتبالی،  کمال کامیابی نیا که صبح امروز به همراه سایر بازیکنان پرسپولیس برای تست کرونا به ورزشگاه شهید درفشی‌فر آمده بود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر مشکلی نداریم و امروز هم آمدیم تست کرونا را انجام دادیم و ان‌شاءالله که برای هیچ‌کدام از عزیزان مشکلی نباشد تا بتوانیم ادامه مسابقات لیگ را انجام دهیم.

وی درباره حاشیه‌هایی که به علت فوت نوجوانی بر اثر کرونا پیش آمده بود، تصریح کرد: در فضای مجازی یک مقدار از خانواده این نوجوان سوءاستفاده کرده بودند و من وظیفه خودم دانستم که با پدر متین عزیز تماس بگیرم و تسلیت بگویم. اصلاً چیز خاصی نبود و امیدوارم که آخرین غم‌شان باشد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به صحبت‌هایی که علیه این تیم مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: به‌هرحال یکسری صحبت ها مطرح می شود. پرسپولیس با 10 امتیاز اختلاف در صدر جدول است و برای همه تیم‌ها شرایط سخت است. امیدوارم همه تیم‌ها به نظرات وزارت بهداشت احترام بگذارند و بتوانیم ادامه لیگ را برگزار کنیم.

کامیابی‌نیا در پایان در پاسخ به این سوال که پرسولیس قهرمان می شود؟ گفت: به هرحال 9 بازی باقی مانده است و ما 70 تا 80 درصد راه قهرمانی را طی کردیم و امیدوارم بقیه راه را هم با قدرت ادامه دهیم تا بتوانیم چهارمین قهرمانی را به دست بیاوریم.

7655

48 نظر