برگزاری تورنمنت بزرگ فیفا ۲۰ با حضور ستارگان دنیای فوتبال

برگزاری تورنمنت بزرگ فیفا ۲۰ با حضور ستارگان دنیای فوتبال

پایگاه خبری فوتبالی – قرار است یک تورنمنت بزرگ فیفا با حضور ستارگان فوتبال برگزار شود.
به گزارش فوتبالی، کمپانی EA Sport اعلام کرده می‌خواهد تورنمنت آنلاین بزرگی از جدیدترین نسخه بازی فیفا یعنی فیفا ۲۰، با حضور بازیکنان بزرگ برگزار کند و عواید آن را به بنیادهای خیریه برای مبارزه با کرونا بدهد.
این تورنمنت که با هدف پیوستن مردم به کمپین در خانه بمانید برگزار می‌شود در شبکه اجتمماعی توییچ (شبکه‌ای مربوط به ویدیوهایی از گیمرها در حال بازی) پخش خواهد شد و تیم‌هایی چون بوروسیا دورتموند، رئال مادرید، پاریسن ژرمن، لیورپول و منچستر سیتی در آن به بازی می‌پردازند. تا به حال هم حضور ترنت الکساندر آرنولد از لیورپو وبنجامین مندی از منچسترسیتی در آن تایید شده است.
کمپانی EA Sport امیدوار است این تورنمنت مردم را تشویق کند تا با هم در ارتباط بمانند، در این دوران سخت با یکدیگر بازی کنند و در این مدت از تعامل با یکدیگر لذت ببرند.
بازی در فصای مجازی در دوران قرنطینه و شیوع کرونا به یکی از تفریحات اصلی برای فوتبال‌دوستان تبدیل شده و چندی پیش هم لالیگا به طور رسمی یک تورنمنت با حضور بازیکنان تیم‌های لالیگایی برگزار کرد که در آن آسنسیو قهرمان شد. در این تورنمنت ۱۶۶ هزار دلار جمع شد و بیش از ۱۸۰ هزار نفر از مردم این رویداد را مشاهده کردند.

1101

66 نظر