مسی و انتشار تصویری از فرزندانش در قرنطینه خانگی

مسی و انتشار تصویری از فرزندانش در قرنطینه خانگی

پایگاه خبری فوتبالی- لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو این روزها در شهر بارسلونا در قرنطینه خانگی هستند. آنها در خانه شان در منطقه کاستلدفلس در خانه مانده اند و برای جلوگیری از گسترده تر شدن ویروس کرونا، منزل را ترک نمی کنند.

به گزارش فوتبالی، آنها این روزها می کوشند تا سه فرزندشان را سرگرم کنند و لحظاتی از سرگرمی های پسرانشان را هم در شبکه های اجتماعی، با هوادارانشان به اشتراک می گذارند.

حالا لیونل مسی تصویری را از سه پسرشان منتشر کرده که مربوط به لحظاتی قبل از خوابیدنشان است. در این تصویر که مسی آن را در صفحه رسمی اش در اینستاگرام قرار داده، تیاگو، متئو و چیرو هر سه در تختخواب مشغول کتاب خواندن هستندو هرکدام یک کتاب متفاوت را در دست دارند.

طبق آنچه در تصویر دیده می شود، تیاگو پسر بزرگتر مسی و آنتونلا در حال توضیح دادن کتابش برای برادرهایش است و چیرو، پسر کوچکتر خانواده که گویا تازه از حمام بیرون آمده و موهایش خیس است، به او نگاه می کند


فرزندان لیونل مسی و آنتونلا

نکته جالب توجه در این تصویر منتشر شده، روتختی پسربچه های مسی است؛ روتختی ای به رنگ سفید که در حاشیه پائینی آن چندین توپ فوتبال دیده می شود. اینطور به نظر می رسد که این سه پسر هم عشق به فوتبال را از پدرشان به ارث برده اند و حسابی شیفته فوتبال هستند.

این روزها لیونل مسی هم مانند بسیاری از ستاره های دنیای فوتبال تمریناتش را در منزل دنبال می کند تا بتوانداوج آمادگی اش را حفظ کند و با از سرگیری رقابتهای لالیگا، در اوج در خدمت تیمش باشد

6363

 

  

861 نظر