رونمایی از دستکش‌های جدید مانوئل نویر: درنده حرفه‌ای!

رونمایی از دستکش‌های جدید مانوئل نویر: درنده حرفه‌ای!

پایگاه خبری فوتبالی – دستکش جدید مانوئل نویر توسط آدیداس رونمایی شد.
به گزارش فوتبالی، با وجود به تعویق افتادن مسابقات یورو ۲۰۲۰ و بازی‌های فوتبال در تمام لیگ‌‌ها، کمپانی آلمانی آدیداس به رونمایی از دستکش جدید مانوئل نویر پرداخت.
این دستکش که Predator Pro (به معنای درنده حرفه‌ای) نامیده شده با گرافیکی بسیار جذاب و انتزاعی و با استفاده از سه رنگ سفید، مشکی و قرمز طراحی شده است. این دستکش با مدل معمولی (غیر حرفه‌ای) یکسان است اما این نسخه ویژه مانوئل نویر طراحی شده. جنس این دستکش طبق اعلام وب‌سایت فوتی‌هدلاین از لاتکس خالص است که جنسی مناسب برای مهار دروازه‌بان‌ها می‌باشد. در ساخته شدن این دستکش از پارچه دستباف گره‌دار استفاده شده و در آن‌ از برش‌های برای تناسب و محکم بودن به کار برده شده است.

رونمایی از دستکش‌های جدید مانوئل نویر: درنده حرفه‌ای!در عین این‌که این نسخه برای مانوئل نویر طراحی شده هواداران فوتبال می‌توانند  با پرداخت ۱۰۰ پوند (معادل ۱۲۰ یورو و نزدیک به ۲ میلیون تومان) این دستکش را از فروشگاه‌های نایک خریداری کنند.باید مشاهده کرد علی‌رغم این طراحی و تبلیغات آدیداس، در صورت برگزاری یورو ۲۰۲۰ نویر درون دروازه تیم ملی آلمان می‌ایستد یا ترشتگن که امسال عملکرد خیره‌کننده‌ای در بارسا داشته و جزء برترین‌ بازیکنان بلوگرانا بوده است. بحث بین طرفداران این دو دروازه‌بان ربای حضور ثابت در ترکیب تیم ملی آلمان چیزی شبیه به بحث میان طرفداران مسی و رونالدو است.

1101

240 نظر