افشارزاده: در AFC فرد اثرگذاری نداریم که حرف‌هایش به کرسی بنشیند

افشارزاده: در AFC فرد اثرگذاری نداریم که حرف‌هایش به کرسی بنشیند

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت:‌ در کنفدراسیون فوتبال آسیا فرد اثرگذاری نداریم که حرف‌هایش به کرسی بنشیند و از کیان فوتبال ایران دفاع کند.

به گزارش فوتبالی، بهرام افشارزاده، مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال درخصوص شرایط این باشگاه اظهار داشت: باشگاه استقلال شرایط استثنایی دارد و با سرپرست اداره می‌شود. باید در اسرع وقت مدیرعامل معرفی شود و سعی کنند فردی را انتخاب کنند که باشگاه را به خوبی اداره کند. باید تلاش شود برای این باشگاه کمترین حاشیه ایجاد شود چون بازی‌های مهمی در پیش دارد. اینکه در رفتن استراماچونی چه کسی مقصر بوده را کاری ندارم اما حیف شد که این مربی را از دست دادند.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تاکید کرد: مجیدی مربی جوانی است و بازیکنان به او اعتقاد دارند. اعضای هیئت مدیره هم باید خالصانه در کنار باشگاه باشند و به این تیم کمک کنند.

افشارزاده در خصوص اتفاقات اخیر فوتبال ایران و AFC یادآور شد: فدراسیون فوتبال باید ارتباط تنگاتنگی با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته باشد و باید اعضای فدراسیون در جایگاهی در کنفدراسیون قرار بگیرند که بتوانند تصمیم گیری کنند. اگر در پست کمیته مسابقات فردی تاثیرگذار داشتیم شاهد این اتفاقات نبودیم. ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا فرد اثرگذاری نداریم که حرف‌هایش به کرسی بنشیند. باید افرادی معرفی شوند که از کیان فوتبال و فدراسیون و باشگاه‌های ایران دفاع کنند.

وی در خصوص روند کسب سهمیه‌های ایران در المپیک 2020 تاکید کرد: هنوز مسابقات رشته‌هایی مانند کشتی، شمشیربازی، وزنه‌برداری و تکواندو باقی مانده است. در اردیبهشت ماه می‌توان قضاوت درستی در مورد سهمیه‌ها داشته باشیم. ما باید از نظر کیفی خوب باشیم و کمیت مثمر ثمر نیست.

دبیرکل اسبق کمیته ملی المپیک در خصوص ایجاد این فضا که صرف حضور در المپیک مهم است یا مدال‌آوری گفت: حضور یک ورزشکار در المپیک مهم است و می‌تواند با حضور در این میدان در آینده و در ادوار بعد موفق‌تر باشد اما مدال نیز شاخصه المپیک است.


4344

123 نظر