تقدیر انصاری فرد از زحمات ماهینی و رفتار حرفه ای سیدی و احمدزاده

تقدیر انصاری فرد از زحمات ماهینی و رفتار حرفه ای سیدی و احمدزاده

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از ماهینی، احمدزاده و سیدی تقدیر کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین ماهینی کاپیتان متعصب پرسپولیس که در فصل محرومیت تیم از جذب بازیکن به رغم مصدومیت و درد برای پرسپولیس به میدان رفت و به همین دلیل رباط صلیبی پاره کرد در جلسه ای که افشین پیروانی هم حضور داشت رضایت نامه قطعی اش را دریافت کرد.

در این نشست صمیمانه انصاری فرد از زحمات ماهینی تقدیر کرد و قرار است در دیدار با تیم بعدی او با انجام هماهنگی هایی مراسم ویژه ای به منظور تقدیر از ماهینی برگزار شود. ماهینی بازیکن ازاد است و طی روزهای اتی درباره تیم بعدی اش تصمیم می گیرد‌.

انصاری فرد در این باره به سایت باشگاه گفت :پرسپولیس به ستاره های وفاداری چون ماهینی که عاشقانه این تیم را دوست دارند افتخار می کند.ماهینی بخاطر کمبود بازیکن با درد بازی کرد و اسیب دید و بازی کردن در چند پست موجب شد جام جهانی و تیم ملی را از دست دهد.باید قدرددان زحمات او و نفراتی چون احمدزاده ،همتی ،اسدی و همه اعضای تیم بود. از رفتار حرفه ای ایشان و احمدزاده هم‌ باید یاد کرد. فرشاد دیشب با درک شرایط از جمع تیم جدا شد.

مدیرعامل پرسپولیس گفت :همچنین از  اقای محسن سیدی که نیم فصل اول پرتلاش بودند و امشب بسیار حرفه ای رفتار کردند ممنونیم و روز سه شنبه یا چهارشنبه جلسه ای با ایشان برای توافق خواهیم داشت‌


4344

217 نظر