جدایی دو کاپیتان پرسپولیس قطعی است!

جدایی دو کاپیتان پرسپولیس قطعی است!

پایگاه خبری فوتبالی- پرسپولیس با تغییرات مهمی در لیست خود، در نیم فصل دوم به لیگ برتر بازمی‌گردد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، یک روز قبل از دیدار پرسپولیس مقابل نساجی مازندران خبر رسید بار دیگر نام امید عالیشاه از لیست سرخپوشان حذف شده است. این اتفاق برای حسین ماهینی هم تکرار شد.

در ابتدای فصل، از سوی مسئولان باشگاه اعلام شد پس از سیدجلال حسینی، نام حسین ماهینی و امید عالیشاه به عنوان کاپیتان‌های دوم و سوم در لیست دیده می‌شود، اما در اغلب دیدار‌های نیم فصل نخست، خبری از عالیشاه و ماهینی در ترکیب اصلی نبود و حتی سیدجلال هم فرصت چندانی برای بازی نداشت تا احمد نوراللهی صاحب بازوبند کاپیتانی شود.

در این خصوص شنیده می‌شود نام کاپیتان‌های دوم و سوم پرسپولیس در لیست مازاد گابریل کالدرون است و جدایی عالیشاه و ماهینی از پرسپولیس قطعی شده است. البته هر دو نفر قرارداد دارند و به همین علت، فسخ قرارداد با آن‌ها باید با چانه‌زنی همراه شود که کار باشگاه را سخت می‌کند، اما نزدیکان به پرسپولیس می‌گویند کار هر دو بازیکن تمام است.

گفتنی است؛ نام‌هایی، چون محمدامین اسدی، آدام همتی، امیر روستایی و... هم به عنوان بازیکنان مازاد پرسپولیس شنیده می‌شود، اما باید دید در نهایت کدام یک از آن‌ها از جمع سرخپوشان رفتنی است.


1984

114 نظر