شرط نوری برای ماندن در پارس جنوبی

شرط نوری برای ماندن در پارس جنوبی

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد به شرط برطرف شدن مشکلات این باشگاه بوشهری در جمع پارسی‌ها می‌ماند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، محمد نوری درباره پیروزی تیمش برابر پیکان اظهار داشت:‌ همه می‌دانند با چه شرایطی برابر پیکان قرار گرفتیم، ولی خدا را شکر که سه امتیازی مهم در خانه گرفتیم و بابت این برد خدا را شکر می‌کنم. خوشحالم که هواداران پارس جنوبی با این برد شاد شدند. ما امسال تلاش کردیم تا آنها را راضی نگه داریم. البته مشکلاتی که وجود داشت، در طول بازی‌ها روی تیم تأثیر گذاشت در غیر این‌صورت می‌توانستیم در نیم‌فصل اول نتایج بهتری بگیریم.

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی راجع به ثبت ششمین گلش در فصل جاری و خوشحالی که بعد از این گل داشت و عدد شش را نشان داد، خاطر نشان کرد: خوشحالی من به خاطر تعداد گل‌هایی بود که در لیگ امسال زدم. با اینکه در پست هافبک دفاعی بازی می‌کنم، اما تا الان شش گل زده‌ام و بابت این موضوع خدا را شکر می‌کنم. البته این نتیجه زحمات بچه‌هاست و در تیم ما تمام بازیکنان تا جایی که توان دارند تلاش می‌کنند تا نتیجه بگیریم.

وی در مورد وضعیتش برای نیم‌فصل دوم و اینکه چقدر احتمال جدایی‌اش وجود دارد، تصریح کرد: من دو سال است که برای تیم پارس جنوبی بازی می‌کنم و همیشه تلاش کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا مشکلات مالی به صورت کامل برطرف شود و قرار است همه چیز تا ابتدای هفته آینده مشخص شود. من دوست دارم بمانم، ولی به شرط اینکه مشکلات مالی به صورت کامل برطرف شود، اگر این مشکلات برطرف نشود چاره‌ای جز جدایی نخواهم داشت. امیدوارم که در روزهای آینده مشکلات برطرف شود.


1984

24 نظر