نوری: بازیکن ما به ناحق اخراج شد/ مشکلات حل نشود از پارس جنوبی می‌روم

نوری: بازیکن ما به ناحق اخراج شد/ مشکلات حل نشود از پارس جنوبی می‌روم

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: اخراج بازیکن ما مقابل پرسپولیس به ناحق بود. 

به گزارش فوتبالی، محمد نوری پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران در مورد اینکه هر وقت شما تعویض می‌شوید تیم می‌بازد، گفت: این دیگر خرافات است. ما بازی خوبی انجام دادیم اما در دقیقه آخر بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند و اخراج بازیکن ما هم ناحق بود. با این حال به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می‌گویم.

وی افزود: هواداران ما هم دیدند بازیکنان پارس جنوبی با شرف و آبرو بازی کردند. 

نوری با اشاره به پنالتی که داور پس گرفت، گفت: آن صحنه پنالتی نبود و وقتی به داور اعتراض کردیم داور آن را برگرداند. آن پنالتی درست نبود. داوران باید دقت بیشتری داشته باشند. امتیازها در نیم‌فصل بسیار حیاتی می‌شود برخی تیم‌ها برای قهرمان می‌جنگند و یکسری در انتهای جدول هستند با اشتباهات داوری مشکلات آنها مضاعف می‌شود.

وی در مورد مشکلات پارس جنوبی اظهار داشت: مسئولان قول حمایت از تیم را دادند و امیدواریم مشکلات حل شود و هرچه سریع‌تر پنجره نقل و انتقالات تیم باز شود. فراز کمالوند هم در کنار تیم بود و حضور ایشان برای ما دلگرمی بود. امیدوارم باشگاه پارس جنوبی یک مربی در حد نام این تیم انتخاب کند.

نوری در مورد حضورش در پارس جنوبی تصریح کرد: امروز به خاطر مردم آمدم بازی کردم مشکلاتم حل نشده و از پارس هم طلب دارم. 56 درصدی از مطالباتم پرداخت نشده است. فرماندار و امام جمعه شهر جم و خانم الماسی قول حل مشکلات را تا روز دوشنبه داده‌اند. اگر مشکلات حل نشود از تیم جدا می‌شوم اما اگر مشکلات حل شود در نیم‌فصل دوم هم در خدمت تیم خواهم بود.


4344

32 نظر