امامعلی: استقلال بدون سرمربی هم خوب بازی کرد

امامعلی: استقلال بدون سرمربی هم خوب بازی کرد

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: استقلالی‌ها در شرایطی که سرمربی روی نیمکت نداشتند برای موفقیت تیم‌شان جنگیدند. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، فراز امامعلی، در مورد گلزنی برای تیم فوتبال پیکان در بازی مقابل تیم استقلال اظهار داشت: با توجه به تمریناتی که داشتیم هدف‌مان گلزنی و ارائه بازی هجومی بود. شرایط به گونه‌ای پیش رفت که موفق شدیم با ارائه بازی دلخواه‌مان از موقعیت‌ها استفاده کنیم و گل بزنیم. این یک کار گروهی بود. هر چند می‌توانستیم باز هم گل بزنیم و برنده از زمین خارج شویم.

وی با اشاره به فشردگی مسابقات لیگ برتر ادامه داد: فشردگی مسابقات اجازه نمی‌دهد به خوبی تمرین کنیم. با این حال برای شکست استقلال برنامه داشتیم و اگر توپ‌هایمان به گل تبدیل می‌شد برنده از میدان خارج می‌کنیم. دروازه‌بان استقلال روز خوبی داشت و چند موقعیت خوب از جمله پنالتی تیم ما را مهار کرد.

مهاجم تیم فوتبال پیکان در پایان به تیم بدون سرمربی استقلال اشاره و خاطرنشان کرد: استقلال بدون سرمربی کمی ناهماهنگ بود. با این حال همان استقلالی بود که در هفته‌های اخیر به خوبی امتیاز جمع کرده بود. آنها عالی بازی کردند و در شرایطی که سرمربی روی نیمکت نداشتند برای موفقیت تیم‌شان جنگیدند.


4344

107 نظر