سردرگمی خطیر در ایتالیا؛ جنگ قدرت مدیران استقلال مانع بازگشت استراماچونی؟

سردرگمی خطیر در ایتالیا؛ جنگ قدرت مدیران استقلال مانع بازگشت استراماچونی؟

پایگاه خبری فوتبالی- با جنگ قدرتی که میان مدیران باشگاه استقلال شکل گرفته، نماینده این باشگاه در ایتالیا هم سردرگم شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، از صبح امروز (دوشنبه) که خبر ترک ایران توسط آندره‌آ استراماچونی منتشر شد، تصور می‌شد مدیران باشگاه استقلال سریعا برای برگرداندن سرمربی ایتالیایی خود اقدام کنند.

با توجه به شرایط مدیریتی که در باشگاه استقلال وجود دارد، به نظر می‌رسد در حال حاضر شاهد جنگ قدرت بین مدیران استقلال برای برگرداندن استراماچونی هستیم.

در شرایطی که هنوز استراماچونی به صورت رسمی از استقلال جدا نشده، اما اخباری مبنی بر مذاکره این باشگاه با چند گزینه ایرانی برای هدایت آبی‌پوشان مطرح شده است.

با این شرایط به نظر می‌رسد حتی برخی از اعضای هیئت مدیره استقلال، دوست ندارند استراماچونی به این تیم برگردد. این در حالی است که این سرمربی ایتالیایی، در مصاحبه‌های امروز خود اعلام کرده در صورت حل مشکلات حاضر است همین فردا به تهران برگردد.

نکته عجیب اینجاست که به نظر می‌رسد هیچ‌کس خواهان بازگشت استراماچونی به ایران نیست غیر از یک نفر. با درخواست مدیرعامل استقلال، علی خطیر معاون پیشین این باشگاه که قرارداد استراماچونی را منعقد کرده، راهی ایتالیا شده و به نظر می‌رسد فقط او به دنبال بازگرداندن مرد ایتالیایی باشد.

البته خطیر هم با توجه به جنگ قدرتی که شکل گرفته هنوز بلاتکلیف است و نمی‌داند موضع قطعی باشگاه در قبال استراماچونی چیست و چه چیزی باید در جلسه به او بگوید.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و تکلیف مدیریت باشگاه استقلال و کادر فنی این تیم چه خواهد شد.

7413

374 نظر