شجاعی: جایگاه ما در شأن نساجی نیست/ اردوی امید در اندونزی و قطر خوب بود

شجاعی: جایگاه ما در شأن نساجی نیست/ اردوی امید در اندونزی و قطر خوب بود

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن تیم فوتبال نساجی گفت: با فوتبالی که ما بازی می‌کنیم باید بگویم که جایگاه ما در شأن نساجی نیست. 

به گزارش فوتبالی، علی شجاعی در خصوص باخت تیم نساجی مقابل استقلال اظهار داشت: امروز بازی خوبی انجام دادیم اما از موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده نکردیم و شکست خوردیم. این در حالی است که استقلالی‌ها از موقعیت‌هایی که به دست آوردند خیلی خوب استفاده کردند.

وی در خصوص اینکه آیا جایگاه نساجی در جدول در شأن این تیم است یا نه، افزود: با فوتبالی که ما بازی می‌کنیم باید بگویم که جایگاه ما در جدول در شأن ما نیست. در این بازی هم بدشانس بودیم و اگر کمی شانس داشتیم می‌توانستیم از موقعیت‌هایی که به دست می‌آوریم استفاده کرده و گل بزنیم. با این همه امروز می‌توانستیم مساوی کنیم یا برنده شویم. 

شجاعی در خصوص اردوی تیم امید کشورمان خاطرنشان کرد: شاید نتایج بازی‌های دوستانه ما خوب نبود از نظر فوتبالی عملکرد خیلی خوبی داشتیم. در این اردو توانستیم نقاط ضعف خودمان را شناسایی کنیم و کادر فنی شرایطی در اردو برای ما فراهم کرد که با آب و هوای تایلند یکی باشد. البته در اردوی قطر کمی از ناحیه داوری اذیت شدیم اما اگر فیلم بازی را ببینید متوجه می‌شوید که ما عملکرد خیلی خوبی داشتیم به طوری که حتی آقای سانچز از تیم ما تعریف کرد و تیم ایران را تیم قدرتمندی دانست. 


4344

33 نظر