امیرحسین فتحی: مطالبات بازیکنان از فردا پرداخت می‌شود/ پرونده پروپئیچ بسته شد

امیرحسین فتحی: مطالبات بازیکنان از فردا پرداخت می‌شود/ پرونده پروپئیچ بسته شد

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه استقلال از بسته شدن یک پرونده شکایت از این باشگاه در فیفا خبر داد.

به گزارش فوتبالی، امیرحسین فتحی در مورد آخرین وضعیت باشگاه استقلال گفت: همان‌طور که می‌دانید مشکلات مالی فقط مختص به باشگاه استقلال نیست و این مسأله دامن فوتبال و ورزش ما را گرفته است. البته به لطف اعضای هیأت مدیره و با همکاری بچه‌های باشگاه از فردا بیلان مالی بازیکنان حل می‌شود و مبلغ قابل توجهی به آنها پرداخت خواهد شد. هواداران عزیز استقلال نگران نباشند و روز به روز شاهد استقلال بهتری خواهیم بود. از فردا و پس فردا شارژ مالی بازیکنان آغاز خواهد شد.

وی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد در خصوص شعارهایی که روی سکوها علیه او سر داده می‌شود، ادامه داد: این مسائل از دید هواداران واقعی استقلال مخفی نیست. این یک جریان است و می‌بینیم که وقتی استقلال 3، 4 گل از حریفان جلو است و در باشگاه همه زحمت می‌کشند این اتفاقات رخ می‌‌دهد و این موضوع کاملاً مشخص است که یک جریان پشت این مسأله قرار دارد. ما امیدواریم که با نتایج خوب استقلال در روزهای آینده روزهای خوبی برای هواداران در راه باشد.

فتحی در مورد آخرین وضعیت پرونده پروپیچ مهاجم اسبق استقلال افزود: یادم است که چند ماه قبل برای اولین بار گفتم که با یک دیپلماسی و لابی بزرگ و گسترده با همراهی من و معاون ورزشی وقت باشگاه این مسأله صورت گرفت و فیفا دلایل ما را پذیرفت. دو بار هم در این باره نامه زدند و 20 روز قبل هم نامه‌ای مجدداً داده شد و اعلام کردند که پول در بانک است و همه چیز تحت‌نظر سیستم مالی فیفا در حال انجام است. ما پیگیری‌های خوبی در این زمینه داشتیم و یک باب برای پرونده‌های دیگر باز شد. در پرونده رابسون جان‌واریو که از گذشته به ما ارث رسیده قرار است از محل مطالبات ما پرداخت شود و فیفا این مسأله را پذیرفته است. البته باید بگویم که جریاناتی وجود دارد که هر روز با وکیل پروپیچ صحبت می‌کنند و او را تحریک و تشویق به مصاحبه می‌کنند اما طبق اعلام رسمی فیفا این پرونده بسته شده و خطری استقلال را تهدید نمی‌کند. 

وی در پایان افزود: از هواداران عزیز استقلال می‌خواهم که از تیم  حمایت کنند و مطمئناً روزهای بهتری برای استقلال در راه است.


4344

84 نظر