پرداخت بدهی به جباری، تیموریان و افشارزاده تا فردا/ جلسه استقلالی‌ها برای فرار از خطر حذف از آسیا

پرداخت بدهی به جباری، تیموریان و افشارزاده تا فردا/ جلسه استقلالی‌ها برای فرار از خطر حذف از آسیا

وب سایت رسمی فوتبالی- مسئولان استقلال برای پرداخت طلب بازیکنان قدیمی خود اقدامات لازم را انجام داده و تا روز شنبه پرونده این بازیکنان را خواهند بست. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، مسئولان باشگاه استقلال این روزها شدیدا پیگیر پرداخت مطالبات بازیکنان قدیمی خود هستند و از 2 قسمت در حال پیگیری این موضوع هستند.

عده‌ای از بازیکنان و مربیان قدیم این تیم مثل امیر قلعه‌نویی،مجید صالح، مجتبی جباری، بهرام افشارزاده، بهنام برزای (البته خود این بازیکن این موضوع را تکذیب کرده اما مسئولان این باشگاه پرونده شکایت وی را در اختیار دارند) و ...در کمیته تعیین وضعیت پیگیر مطالبات خود بودند و از طرفی باشگاه استقلال چندی پیش با در اختیار قراردادن یک فقره چک به کمیته وضعیت به نوعی ضمانت داد مطالبات این نفرات را پرداخت خواهد کرد. به این ترتیب استقلالی‌ها تا روز شنبه با پر کردن رقم این چک، بدهی خود با این نفرات را که پرونده ای در ای اف سی ندارند تسویه خواهند کرد.امیر قلعه‌نویی 810 میلیون تومان از استقلال طلب دارد و مجتبی جباری و افشارزاده حدود 130 میلیون از این باشگاه طلبکار هستند که این نفرات احتمالا با توجه به اینکه طلب سبک‌تری دارند تا فردا به پول خود خواهند رسید.

از سوی دیگر استقلالی‌ها با افرادی که به ای اف سی شکایت کرده اند هم در تماس هستند، به طور مثال آندرانیک تیموریان،حنیف عمران زاده، پژمان نوری و ... نفراتی هستند که برای صدور مجوز حرفه‌ای باید به باشگاه استقلال رضایت بدهند.عمران زاده به گفته خودش نزدیک به 1 میلیارد تومان از استقلالی ها طلبکار است، آندرانیک تیموریان حدود 140 میلیون از طلبش باقی مانده و پژمان نوری نیز بیش از 500 میلیون تومان از این باشگاه طلب دارد.

مسئولان استقلال با جلساتی که امروز در غیاب فتحی و در سکوت برگزار کردند تا حدود زیادی رقم بدهی به بازیکنانی که به ای اف سی شکایت کردند را تامین کرده و تا روز شنبه پرونده بدهی‌های خود را خواهند بست.

این در حالی است که گفته می‌شود استقلالی‌ها تا روز شنبه می‌توانند فعالیت‌های خود را برای پرداخت بدهی به طلبکاران به صورت مکتوب در اختیار فدراسیون فوتبال قرار دهند.از سوی دیگر سهیل مهدی چند روز پیش مدعی شد که تنها تا روز 5 شنبه فرصت باقی است تا باشگاه ها مدارک خود را به فدراسیون ارسال کنند.


4344

32 نظر