رنجبری: گل‌گهر هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده است/ بادران به لیگ برتر صعود می‌کند

رنجبری: گل‌گهر هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده است/ بادران به لیگ برتر صعود می‌کند

وب سایت رسمی فوتبالی- پیمان رنجبری، مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد که این تیم هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده است و نیاز به زمان دارد.

به گزارش فوتبالی، پیمان رنجبری در گفت‌وگویی با اشاره به بازی دوستانه تیمش برابر بادران تهران گفت: با توجه به تعطیلی مسابقات، یک بازی دوستانه انجام دادیم تا از شرایط بازی دور نباشیم. ما در بازی با بادران محک خوبی خوردیم و حریف اما اصلاً چهره یک تیم دسته اولی را نداشت. بادران بازیکنان خوب و یک مربی باتجربه و کاربلد مثل فرهاد کاظمی را دارد و فکر می‌کنم آنها با این کیفیتی که دارند به لیگ برتر صعود کنند.

وی در ارتباط با عملکرد گل‌گهر در دو هفته ابتدایی لیگ برتر خاطر نشان کرد: ما دو امتیاز گرفته‌ایم که البته چندان خوب نیست، ولی معمولاً تیم‌هایی که تازه به لیگ برتر صعود می‌کنند نیاز به زمان دارند تا خودشان را پیدا کنند. این عادت که شکست نخوریم و دنبال برد باشیم، می‌تواند شرایط تیم ما را در جدول سر و سامان دهد. مطمئناً تلاش خواهیم کرد تا در بازی‌های بعدی نتایج بهتری بگیریم.

رنجبری درباره عملکرد خودش در دو بازی ابتدایی لیگ برتر تصریح کرد: قبل از شروع لیگ مصدوم شدم و 26 روز تمرین نکردم. این موضوع شرایط مرا برای شروع لیگ سخت کرد، ولی تلاش کردم تا برسم. عملکرد فردی بازیکن هم معمولاً تحت تأثیر کار تیمی قرار می‌گیرد. من معتقدم که گل‌گهر هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده است و نیاز به زمان داریم تا هماهنگ‌تر شود. وقتی تیم هماهنگ شود طبیعتاً خط حمله هم می‌تواند کارآیی و بازدهی مثبتی داشته باشد.

7655