پرو 0- 5 برزیل؛ خودنمایی میزبان کوپا و جشن صعود به مرحله حذفی

پرو 0- 5 برزیل؛ خودنمایی میزبان کوپا و جشن صعود به مرحله حذفی

سایت رسمی فوتبالی- تیم ملی برزیل در سومین و آخرین بازی اش در مرحله گروهی کوپا آمه ریکا موفق شد تا با نتیجه 0-5 از سد پرو عبور کند.

به گزارش "ورزش سه"، برزیل که از دو دیدار ابتدایی 4 امتیاز کسب کرده بود، امشب موفق شد با نتیجه 5-0 پرو را شکست بدهد و ونزوئلا هم با نتیجه 3-1 بولیوی را از پیش رو برداشت تا به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم راهی مرحله بعد شوند.

شاگردان تیته در دیدار امشب مقابل پرو کاملا برتر از حریف بودند و تنها 12 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل اول رسیدند. روی یک ضربه کرنر بود که ابتدا ضربه سر مارکینیوس به تیر دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی را کاسمیرو به گل تبدیل کرد.

6 دقیقه بعد، روی اشتباه دروازه بان پرو، برزیل به گل دوم رسید. گایسه که صاحب توپ شده بود، قصد داشت با یک ضربه بلند، آن را به زمین برزیل بفرستد اما توپ به فیرمینو برخورد کرد و بعد از برخورد به تیر دروازه، در اختیار مهاجم برزیل قرار گرفت. فیرمینو با خونسردی گایسه را فریب داد و دروازه را باز کرد.

برتری برزیلی ها بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و بعد از چند موقعیت نصفه و نیمه، این تیم در دقیقه 32 به گل سوم دست پیدا کرد. کوتینیو که در سمت چپ زمین صاحب توپ شده بود، با یک حرکت عرضی و شوتی دقیق، توپ را به گوشه دروازه پرو فرستاد.

برزیلی ها می توانستند در همان نیمه اول به گل های بعدی برسند اما نتوانستند از فرصت های شان استفاده کنند و در نهایت این نیمه با همان سه گل به پایان رسید.

برزیلی ها نیمه دوم را هم هجومی آغاز کردند و در دقیقه 53 به گل چهارم رسیدند. دنی آلوس روی حرکت فوق العاده ای که خودش آغاز کرده بود، در نهایت با پاس روبرتو فیرمینو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم، توانست گل چهارم را به نام خود ثبت کند.

در ادامه کمی از فشار حملات میزبان کاسته شد اما در نهایت در دقیقه 90، این تیم به گل پنجم رسید. ویلیان که در سمت راست محوطه جریمه پرو صاحب توپ شده بود، با یک شوت دیدنی و مهار نشدنی، توانست حساب کار را 5-0 کند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.


24 نظر