ادعای عجیب یک استقلالی: انگار آبی ها علاقه ای به قهرمان شدن نداشتند!/ سپیدرود پیروز خواهد شد

ادعای عجیب یک استقلالی: انگار آبی ها علاقه ای به قهرمان شدن نداشتند!/ سپیدرود پیروز خواهد شد

وب سایت رسمی فوتبالی- ابراهیم تقی پور معتقد است سپیدرود قطعا استقلال را شکست خواهد داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبر ورزشی، ‌ابراهيم ‌تقی ‌پور ‌معتقد ‌است ‌استقلال‌ ديدار ‌سختی ‌برابر ‌سپيدرود ‌در ‌پيش‌ دارد ‌و ‌در ‌نهايت ‌هم ‌نمی ‌تواند ‌از ‌بازی ‌مهم‌ امشب ‌دست ‌پر ‌بيرون ‌بيايد.‌ او ‌كه ‌در‌ هشتمين ‌دوره ‌ليگ ‌برتر ‌با ‌تيم ‌استقلال‌ قهرمان ‌ليگ ‌برتر ‌شد درباره ‌ويژگی ‌های ‌تيم‌های ‌نادر‌ دست‌نشان ‌حرف ‌زد.‌

‌استقلال ‌امشب ‌بازی ‌مهمی ‌در‌ ديدار ‌با ‌سپيدرود ‌دارد.‌ پيش‌بينی ‌تان‌ از ‌اين ‌ديدار ‌چيست؟

قطعاً بازی سختی پیش روی استقلال است. این دیدار برای تیم رشتی حکم مرگ و زندگی را دارد. چیزی جز برد به درد سپیدرود نمی خورد. بردی که می تواند برای تیم دست نشان خیلی اهمیت داشته باشد.

‌‌چطور؟

اگر جدول را دیده باشید تیم نفت مسجدسلیمان با بهترین ذوب آهن این فصل در همه هفته ها بازی خواهد کرد. ذوب آهنی که وضعیت خوبی در این هفته های آخر نداشته قطعاً برای اینکه فصل را با رده ششمی که الان دارد به پایان برساند هر کاری می کند. منصوریان نشان داده یک تیم خیلی خوب در اختیار دارد و از هر نظر می تواند نفت مسجدسلیمان را آزار بدهد. با توجه به شرایط آن دیدار سپیدرود می داند با یک برد می تواند یک فصل دیگر لیگ برتری باشد.

‌‌پيش‌بينی ‌تان ‌از ‌نتيجه ‌بازی‌ چيست؟
به نظرم صددرصد سپیدرود برنده می شود. چون مربی اش کارش را بلد است.

‌‌چه ‌ميزان ‌از ‌سبک ‌بازی ‌تيم‌های‌ نادر ‌دست‌نشان ‌شناخت ‌داريد؟
او تأکید زیادی روی دویدن بازیکنانش دارد و برای بازی این چنینی حتماً از نظر روحی و روانی می تواند تأثیر بسیار خوبی روی بازیکنانش بگذارد. او بارها در این شرایط بوده و تیم های زیادی را از سقوط نجات داده یا به لیگ دسته بالاتر آورده است. برای همین فکر می کنم این دیدار سخت ترین بازی برای استقلال است.

‌اوضاع ‌استقلال ‌را ‌چطور ‌ديده‌ايد؟
این تیم بعد از باختی که در مشهد آورد و تساوی که در آبادان گرفت، نشان داد عملا علاقه ای به کسب قهرمانی ندارد و در روزهای اخیر هم با معضل بی پولی و اعتصاب دست به گریبان بود. از این رو فکر می کنم سطح روحی- روانی دو تیم اصلا با هم قابل قیاس نیست.

‌‌بين ‌سپاهان ‌و ‌پرسپوليس ‌كدام‌ تيم ‌را ‌مدعی ‌قهرمانی ‌می ‌دانيد؟
خب شرایط برای پرسپولیس خیلی راحت تر است. آنها با یک تساوی قهرمان می شوند و البته سپاهان هم بازی نسبتاً آسانی با تیم برهم ریخته استقلال خوزستان دارد.


4344

129 نظر