بیانی: دلم برای مجیدی و بازیکنان جوان استقلال سوخت

بیانی: دلم برای مجیدی و بازیکنان جوان استقلال سوخت

وبسایت رسمی فوتبالی- شاهین بیانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: دلم برای فرهاد مجیدی و بازیکنان جوان استقلال سوخت.

به گزارش فوتبالی، شاهین بیانی درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: هواداران استقلال از تیم‌شان فقط قهرمانی می‌خواهند و دومی تا دهمی برای آنها فرقی ندارد. اگر با تیم امید استقلال در لیگ شرکت می‌کردیم، جزو چهار تیم اول می‌شدیم. افسوس می‌خورم که پس از دربی که همه فکر می‌کردند شانس قهرمانی نداریم اما این همه شانس به وجود آمد و استفاده نکردیم.

وی افزود: گفته بودم استقلال طوری بازی کند که وقتی آخر لیگ فرا رسید، افسوس دربی را نخورد، اما دقیقا همین اتفاق افتاد. از بازی با سایپا گرفته تا دیدار با نفت آبادان چند امتیاز از دست دادیم؟ معلوم بود پرسپولیس وقتی در سه جام شرکت کرده، نمی‌تواند شرایط خودش را حفظ کند. تنها نکته این چند بازی اخیر، تجربه‌ای برای فرهاد مجیدی شد، آن هم اگر قرار است نفر اول استقلال باشد.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص اعتراض استقلالی‌ها به داوری روز گذشته گفت: چیزی که ما در تلویزیون دیدیم، توپ مهدی قائدی از خط رد نشده بود. واقعا دلم برای بازیکنان و سرمربی جوان استقلال سوخت که برای تیم زحمت می‌کشیدند. استرس و فشار گرما بالا بود و واکنش‌های فرهاد مجیدی به عدم پذیرش گل استقلال طبیعی بود.

بیانی خاطرنشان کرد: اکثر کارشناسان داوری گفتند که گل استقلال سالم بود، اما حق تیم را ضایع شد. اگر استقلال بازی را می‌برد، شانس زیادی برای قهرمانی داشت. همه اینها دست به دست داد تا استقلال نتیجه لازم را نگیرد.9697

50 نظر