ایسما: یک گوجه فرنگی عامل باخت سپاهان شد!

ایسما: یک گوجه فرنگی عامل باخت سپاهان شد!

وب سایت رسمی فوتبالی- ایسما معتقد است طرفداران سپاهان می خواستند تمرکز آبی ها را برهم بزنند اما در نهایت به ضرر خودشان شد!

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبر ورزشی، اسماعيل ‌گونسالوس ‌يا ‌همان ‌ايسما،‌ در ‌ديدارهای ‌اخير ‌در ‌نوك‌ پيکان ‌خط ‌حمله ‌استقلال ‌گرچه ‌گلزنی ‌نکرده ‌اما ‌از ‌بازيکنان ‌مؤثر‌ در ‌بر هم ‌ريختگی ‌تمرکز ‌مدافعان ‌کناری ‌و ‌ميانی ‌رقبای ‌اين ‌تيم‌ محسوب ‌شده ‌است.‌ ايسما ‌درباره ‌اتفاقات ‌اخير ‌در ‌ديدار ‌با ‌سپاهان‌ و ‌روابطش ‌با ‌هم‌تيمی ‌هايش صحبت هایی انجام داد.

درباره ‌بازی ‌در ‌اصفهان ‌حرف ‌می ‌زنی؟

بازی مهمی بود. با یکی از رقبای صدرجدولی بازی داشتیم. این نوع بازی ها را 6 امتیازی می دانند و ما باید برنده می شدیم.

چه ‌برنامه ‌ای ‌برای ‌اين ‌ديدار ‌داشتيد؟
کارمان خیلی شبیه به دیدار با الهلال بود. باید بیرون از خانه به میدان می رفتیم و البته به برد هم نیاز مبرم داشتیم. تمرکز در این دو دیدار حرف اول را در تیم مان می زد. ما برنامه تاکتیکی خوبی برای این دو دیدار داشتیم ولی آنچه کمک مان کرد بتوانیم از روش بازی مان نتیجه لازم را ببریم این بود که هر کس وظایفش را به درستی انجام داد.

‌سپاهان ‌را ‌چقدر ‌می ‌شناختی؟
کادر فنی به خوبی این تیم را برای ما تحلیل کرده بود. کوچ (شفر) گفته بود آنها از نظر بدنی در نیمه دوم کم می آورند و با همین برنامه و البته نقاط ضعف دیگری که به ما گفته بود رفتیم و می خواستیم برنده شویم که به هدف مان هم رسیدیم.

‌اوضاع ‌خودت ‌در ‌استقلال ‌چطور ‌است؟

خوب! با همه دوست هستم و البته با پاتوسی و منشا رابطه صمیمانه تری دارم.

‌کار ‌در ‌زمين ‌سپاهان ‌سخت ‌بود؟

استادیومی که در آن بازی می کردیم خیلی بزرگ به نظر می رسید. البته ما در استادیوم آزادی زیاد بازی کرده بودیم ولی به هر حال بازی در این ورزشگاه هم چالش جالبی بود که خوشبختانه در نهایت با برد ما تمام شد.

‌چرا ‌داور ‌گل ‌علی ‌کريمی ‌را ‌نپذيرفت؟
کسی نمی داند! البته من درباره داوری حرف نمی زنم. فقط می دانم بازی مهمی را بردیم. ما با این پیروزی دوباره به جمع تیم هایی که شانس قهرمانی دارند برگشتیم.

‌فکر ‌می ‌کنی ‌استقلال ‌قهرمان ‌می ‌شود؟

این به نتایج دیگر تیم ها هم بستگی دارد. البته ما فاصله کمی با صدرنشین داریم ولی این به شرطی است که آنها هم امتیاز از دست بدهند.

‌فکر ‌می ‌کنی ‌اين ‌اتفاق ‌می ‌افتد؟
ما با سپاهان بازی داشتیم و 3 امتیاز از این تیم گرفتیم. حالا همین تیم باید با تراکتورسازی و پرسپولیس بازی کند. قطعاً با این شرایط آنها دو برابر دیدار با ما توان و انرژی می گذارند که خودشان را در جدول نگه دارند. فکر می کنم پرسپولیس امتیاز از دست مي دهد.

‌توقف ‌بازی ‌در ‌اواخر ‌ديدار ‌چه ‌تأثيری‌ در ‌اين ‌نتيجه ‌داشت؟
فکر می کنم طرفداران سپاهان می خواستند تمرکز ما را بر هم بریزند ولی این به ضرر خودشان شد. یک گوجه فرنگی روی چمن بود که فکر می کردند مواد انفجاری است (خنده) همان گوجه فرنگی عامل شکست سپاهان شد.

‌استقلال ‌قهرمان ‌می ‌شود؟

خیلی دوست دارم این اتفاق بیفتد. البته ما در لیگ قهرمانان هم باید با قدرت ظاهر شویم ولی فکر می کنم نتایج هر دو جام در روند نتیجه گیری مان در دیگری تأثیر مستقیم دارد.


4344

130 نظر