تمجید مسی از رقیب سنتی: کار رونالدو و یوونتوس باورنکردنی بود!

تمجید مسی از رقیب سنتی: کار رونالدو و یوونتوس باورنکردنی بود!

سایت رسمی فوتبالی - لیونل مسی پس از درخشش در بازی شب گذشته برابر لیون، به تمجید از رقیب سنتی خود، کریستیانو رونالدو، پرداخت. 

به گزارش فوتبالی، لیونل مسی شب گذشته موفق شد دو گل به ثمر رسانده و دو پاس گل نیز ارسال کند. این بازیکن در هر دو موقعیت می توانست توپ را خودش وارد دروازه حریف کرده تا مانند رونالدو هت تریک خود را کامل کند اما ترجیح داد به جرارد پیکه و عثمان دمبله پاس دهد. او پس از بازی به خبرنگاران گفت: " ما از ابتدا برای این که بازی را از دست لیون دربیاوریم به میدان رفتیم. توپ را سریع به حرکت در می آوردیم و در بهترین شرایط خودمان قرار داشتیم. "

برنده 5 جایزه توپ طلا از سال 2015 به بعد موفق به قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نشده است و این در حالی است که رونالدو در 5 فصل گذشته 4 بار موفق شده این جام را با رئال مادرید فتح کند و حالا در تلاش است که این اتفاق را با یوونتوس تکرار کند. مسی درباره درخشش رونالدو در دیدار برابر اتلتیکو مادرید گفت: " کاری که کریستیانو رونالدو و یوونتوس انجام دادند، باورنکردنی بود. من فکر می کردم اتلتیکو قوی تر باشد اما یووه کاملا از روی آنها رد شد و کریستیانو شبی جادویی را پشت سر گذاشت. اما هر تیمی که باقی مانده تیم سختی است بنابراین اجازه دهید ببینیم که با چه تیمی باید روبرو شویم. "


1070

690 نظر