مدیر رسانه‌ای استقلال: مدیر رسانه‌ای ذوب آهن وارد مسایل بزرگترها و باشگاه استقلال نشود

مدیر رسانه‌ای استقلال: مدیر رسانه‌ای ذوب آهن وارد مسایل بزرگترها و باشگاه استقلال نشود

وبسایت رسمی فوتبالی- مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال به اظهارات مدیر رسانه‌ای باشگاه ذوب‌آهن واکنش نشان داد. 

به گزارش فوتبالی به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمد حسین زرندی مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در واکنش به صحبت های مدیر رسانه ای تیم فوتبال ذوب آهن، عنوان کرد: من فکر می کنم ایشان جایگاه و اندازه خود را فراموش کرده اند و نمی دانند در چه مرتبه ای حضور دارند و درباره چه شخص و باشگاهی صحبت می کنند. اینکه یک مساله مالی میان دو باشگاه وجود داشت، ارتباطی به حیطه کاری ایشان ندارد.


وی ادامه داد: باز هم تاسف خود را از اینکه مسئولان باشگاه ذوب آهن با چنین ادبیاتی در روز بازی استقلال و العین در باره یک موضوع مالی صحبت کردند، اعلام می کنیم. عمده طلب باشگاه ذوب آهن پرداخت شده بود و تنها قسمت اندکی از آن باقی مانده بود که آن هم پرداخت شد. این همه شلوغ کاری برای مبلغی کمتر از یک پنجم اصل رقم، تعجب برانگیز است.


زرندی در بخش پایانی صحبت های خود اضافه کرد: کسی که باید خجالت بکشد و سکوت کند، ایشان است زیرا سطح کاری خود را فراموش کرده است. مدیر رسانه ای ذوب آهن نمی داند درباره مدیرعامل و باشگاهی صحبت میکند که ۳۰ میلیون هوادار دارد و ۲ بار به قهرمانی آسیا رسیده است. تجربه حضور مدیریتی امیرحسین فتحی در فوتبال بیشتر از سن ایشان است و به او تذکر می دهم که با حفظ ادب و در حیطه کاری خود به اظهار نظر بپردازد و وارد مسایل بزرگترها و باشگاه استقلال نشود وگرنه باید در نهادهای قانونی پاسخگوی صحبت های خود باشد.

32 نظر