کریم قنبری: در روز خوب فوتبالی‌مان شکست خوردیم

کریم قنبری: در روز خوب فوتبالی‌مان شکست خوردیم

وب سایت رسمی فوتبالی- سرمربی موقت تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در یک روز خوب فوتبالی‌مان و در روزی که دروازه‌بان‌مان یک واکنش جانانه نداشت نتیجه را واگذار کردیم.

کریم قنبری پس از شکست یک بر صفر مقابل پیکان در نشست خبری اظهار داشت: این پیروزی را به تیم پیکان تبریک می‌گویم. تحت هر شرایطی سه امتیاز را گرفتند. من در یک روز خوب فوتبالی‌مان و در روزی که دروازه‌بان‌مان یک واکنش جانانه نداشت نتیجه را واگذار کردیم.

وی افزود: خوشحالم که این فوتبال را ارائه می‌دهیم ولی از بابت نتیجه نه. امروز مخصوصا در نیمه دوم عملکرد خیلی خوبی از خود نشان دادیم و واقعا فوتبال خوزستان را نشان دادیم. به آینده این تیم امیدوارم و به نظرم فقط به خودباوری نیاز داریم و امیدوارم در هفته‌های بعد تیم را به این خودباوری برسانیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان در مورد اینکه برنامه‌اش برای آینده تیمش چه است،‌ گفت: خودتان بهتر می‌دانید، با این شرایطی که ما داریم، وجداناً موجودیت من بد و کم است. من به این جوانان اعتقاد دارم، اما یک سری اتفاقات مثل خطر کسر امتیاز به بچه‌ها فشار آورده است. باید بچه‌ها را از این فشار بیرون بیاوریم. در هیچ بازی حریف برتری نسبت به ما نداشته است. ما موقعیت‌های زیادی در بازی‌های قبل خلق کرده‌ایم و باید از لحاظ روحی و روانی به جایی برسیم که این توپ‌ها تبدیل به گل شود. ما بازی‌های قبل بالای 10 موقعیت داشتیم و در این بازی از پنج موقعیت‌‌مان می‌توانستیم حداقل به یک یا دو گل برسیم، اما متأسفانه ناکام بودیم.


2526

4 نظر