بوستانی: می‌توانستیم گل مساوی را به پدیده بزنیم/حق خوزستان 4 سهمیه در لیگ برتر است

بوستانی: می‌توانستیم گل مساوی را به پدیده بزنیم/حق خوزستان 4 سهمیه در لیگ برتر است

وب سایت رسمی فوتبالی- مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم و حتی روی 2-3 شوت از راه دور می‌توانستیم گل مساوی را بزنیم.

به گزارش فوتبالی، کریم بوستانی در نشست خبری بعد از بازی با پدیده اظهار داشت:بازی امروز دو نیمه متفاوت داشت و ما آمدیم که ۳ امیتزا را بگیریم ولی بازیکنان ما خیلی عقب کشیدند.

وی افزود: پدیده تیم بزرگی است که تیم ما را به عقب راند و موفق شد گل بزند، در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم و حتی روی 2-3 شوت از راه دور می‌توانستیم گل مساوی را بزنیم. به پدیده تبریک می‌گویم که در بالای جدول حضور دارد. همانطور که می‌دانید ما نتوانستیم امتیاز جمع کنیم و 6 امتیاز هم از ما کم شد اما امیدوارم که بازی های خوبی در ادامه انجام دهیم و در لیگ بمانیم.

بوستانی در خصوص داوری گفت: درست است که خورشیدی چند هفته غایب بود ولی مشکل خاصی در این بازی وجود نداشت.

وی در خصوص جدایی دلفی از استقلال گفت: دلفی فقط ۳ ماه با ما قرارداد داشت ولی مدیریت باشگاه ترجیح داد که این بازیکن به بلژیک برود و با بخشی از مبلغ انتقال وی پول بازیکنی که باعث کسر 6 امتیاز شده را پرداخت کند. ضمن آنکه اگر تاخیری در پرداخت پول رخ داد به خاطر این بود که ما تحریم بودیم و نمی‌شد این پول را پرداخت کنیم.

وی در خصوص اینکه با توجه به مسائل سخت افزاری آیا خوزستان  پتانسیل حضور 4 تیم در لیگ برتر را دارد یا خیر گفت:خوزستان همیشه در لیگ مدعی بوده و استقلال خوزستان قهرمان شده و فولاد هم همیشه جزو مدعیان بوده است. مشکل ما هم کسر 6 امتیاز بوده که جایگاهمان بد است.دلفی هم بازیکن آکادمی باشگاه بوده و باشگاه هم کار حرفه ای انجام داده است و اگر 3 ماه دیگه می‌گذشت  شاید دیگر پولی گیر باشگاه نمی‌آمد. در حال حاضر نفت مسجد سلیمان هم در لیگ خوب کار می‌کند و نفت ابادان هم همیشه در لیگ خوب بوده است.  اگر 4 سهمیه از خوزستان در لیگ برتر وجود دارد حق این استان بوده است. اگر 6 امتیاز از تیم ما کسر نمی‌شد مشکلی نداشتیم و می‌توانستیم خود را بالا بکشیم.

7655

23 نظر